Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek népszerűbb?

Hogyan legyek népszerűbb?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és idén jöttem gimnáziumba. Amit elsősorban akartam az teljesült, van egy öt tagból álló állandó baráti köröm, akiket szeretek, és értékelek de néha olyan gyerekesek. Az osztályunkban 17 lány van, és van még egy hét személyből álló klikk, akik a "menő" lányok, magam sem tudom, hogy mitől azok, de azok. Mi nem viselkedünk velük ellenszenvesen, viszont látszik, hogy ők kicsit lenéznek minket és ez zavar. Náluk vannak a sportolók, így tesiből minket mindig utoljára választanak. Az ő véleményük számít csak az osztályban, minket meg sem kérdeznek. A régi iskolámban a "menők" közé tartoztam, haverkodtam a fiúkkal, jól kijöttem velük, most viszont fordult a kocka, és hiába szeretnék haverkodni egyrészről nem merek, amikor pedig meg is merek szólalni, vagy beszélgetést kezdeményeznék akkor pedig nem figyelnek rám, mert őket csak a menő lányok érdeklik. A másik dolog, hogy a régi osztályom kicsi korom óta ismer, és akkor még gátlástalanabb voltam, most viszont a kamaszkorral előjött az önbizalomhiány is nálam. Annyira stresszeltem az elején, hogy bevágódjak és népszerűbb legyek, hogy amikor beszélni próbáltam és gondolkodtam a megfelelő válaszokon, akkor már tovább is mentünk a témával, és nem sikerült válaszolnom. Szeretnék egy kicsit népszerűbb lenni, kedveltebb, de úgy, hogy a régi barátaimat nem akarom dobni, hiszen igazi barátaim. Szeretnék fiúhaverokat, mint régen, hogy nem maradjak ki minden élményből, és programból.


Ennyi idő alatt, ugye szeptemberben találkoztunk az osztályommal először, vajon beskatulyáztak már, vagy még van időm változtatni? Mit csináljak, hogyan cselekedjek?



2016. jan. 3. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz változtatni,de azért fél év alatt kicsikét kialakultak a viszonyok. Osztályon belül nehezebb mint a suli egészét nézve.
2016. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mert ahoz olyanná kell válnod mint ők. Ha csak nem veszitek át ti az uralmat.
2016. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem a filmbeli "méhkirálynő népszerűségre" gondolok, hanem arra, hogy pl. a fiúk ne csak a másik klikknek a tagjait keressék, én is tetszek a fiúknak, ne csak az ő klikkjük...
2016. jan. 3. 18:30
 4/5 anonim válasza:

Neked is csak azt tudom ajánlani hogy menny haza vedd meg a CS GO-t és addig játsz amig híres nem leszel!!!

(Nekem bejött!😆)

2016. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Hogy mot tudsz csinalno? Kezdj el nqgy dumas lenni ne gondolkodj mond ki amit akarsz.... beszelj sokat legyel pimasz merj veszekedni es tudj szaj harcolnk.... 1-2 honal alatt ott fogsz jlni egy meno pasi olebe es nevethetsu veluk a hulye sztorikon... Menj veluk szorakozni.... es ne legy kedves az elejen... de utana viszont igen... Ezt tudos csjnalno mast nem
2016. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!