Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újra lehet még ezt a beszélget...

Újra lehet még ezt a beszélgetést kezdeni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt az interneten. Beszélgettünk kicsit majd gyorsan át is mentünk facebookra. Jókat tudunk beszélgetni és jól megértettük egymást. Csakhogy egy hete nagyon megharagudtam (az lényegtelen, hogy mi miatt) és egyszerűen letiltottam... Csakhogy nagyon hiányzik a vele való beszélgetés. Iszonyúan szerettem vele megbeszélni mindent. Szerintetek mit csináljak? Kérjek tőle bocsánatot és esetleg mondjam el hogy szeretném folytatni vagy ezt már nem lehet megoldani?
2017. ápr. 16. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom persze, hogy miért haragudtál meg rá, de ha hiányzik, gondolsz rá, akkor írj rá. Csak nem sérthetett meg annyira, ha még mindig szeretnél vele beszélni. Mondd el neki, hogy akkor felkaptad a vizet, de azóta sokat gondolkodtál az egészen és hiányoznak a beszélgetéseitek. Remélem meg tudjátok majd beszélni.
2017. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából nem is igazán sértett meg csak elég rossz hangulatban voltam akkor.
2017. ápr. 16. 18:42
 3/3 anonim válasza:
Akkor mindenképpen írj neki.
2017. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!