Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, mire költitek...

Fiatal lányok, mire költitek a fizetésetek és mennyit kerestek? 17/L

Figyelt kérdés

Hogy szoktátok beosztani a pénzt?


Szoktatok számolni meg logikázni hogy mire mennyi jut vagy csak úgy sodrodtok az árral? :D


2017. ápr. 16. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi idosen mar dolgozol vagy miert erdekel?? am a normalisabbak biztos beosztjak, de a legtobb veled egykoru lany elbulizza elissza elszorakozza, 2 het mulva mar semmi penzuk nincs:D
2017. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel egyetemre járok még, túl sok időm nincs dolgozni. Havi 20-30 ezer között keresek, mindig változó. Van pár fix költségem, pl.kozmetikus, Deezer, bérlet. A többivel igyekszem ésszel bánni, de nagyon ritkán sikerül. Hónap végére 1-2 ezer forintom marad. :/
2017. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18-19 évesen én is elszórtam. Ma már megtanultam beosztani.
2017. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron dolgoztam, kerestem párezret, meg akkor volt a szülinapom ami plusz pénz. Eleve volt előtte félretéve 10-20ezer és mellé eltettem annyit hogy legyen egy 100. Ami meg maradt abból egy órát vettemm meg némi kis ajándékot amit sajna nem tudtam felhasználni, és kidobottnak érzem. Ha netán úgy adódik hogy megyek vhova a szüleim egy pár forintot adnak, meg ha nekem van akkor abbol is egy keveset veszek ki (a félretetthez nem nyúlok). Szóval okosan is lehet gazdálkodni tizenévesen ;)

18L

2017. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!