Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik nettó 120 000-nél többet...

Akik nettó 120 000-nél többet kerestek, mivel foglalkoztok? Esetleg mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 11:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Eddig volt nettó 120, most a gyerekek miatt lett nettó 150 körüli (egyéb juttatások vannak, nem ugyanaz az összeg, több dologtól függ, mikor mennyit kapok.)

Egy gyárban dolgozom operátorként, három szakban, 6+2-ben.

2011. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Mindketten 120 ezer nettó felett keresünk, de nem sokkal. Párom betanított munkás (műanyag nyílászárókat gyártanak) és személyi asszisztens vagyok. Ugyanúgy keresünk, fejenként nettó 130 ezret hozunk haza havonta (ezért nem éri meg a diploma: neki szakmunkás végzettsége van, nekem diplomám, publikációim, tárgyalóképes nyelvtudásom több nyelven mégis ugyanannyit keresünk).
2011. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
120at keresek, de volt már kevesebb is több is...buszsofőr vagyok!
2011. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
95%
Anyukám kb. kétszer ennyit nettóba (bruttó 420ezret), egy pénzintézet főkönyvelő helyettese, vezetőség tagja, van 25 év gyakorlata, felsőfokú végzettsége, mérlegképes könyvelőije van, diplomája nincs (25 éve még nem kellett ahhoz, hogy az ember pénzintézetnél helyezkedjen el, mostanra pedig garantáltan pótolja a diplomát a gyakorlata és a hozzáértése, imádja a szakmáját).
2011. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%

Bocs az offert.


Utolso eleg szomoru ha te igy latod a helyzetet.Itt arra gondolok, hogy szerinted nem eri meg lediplomazni mert ugyanannyit keres egy szakmunkas is.


En nem azert tanultam, hogy majd nagyobb fizetesem legyen mint egy szakmunkasnak, taxi sofornek vagy eppen epitkezeseken dolgozoknak.


Mar kiskoromtol tudtam, hogy mit szeretnek csinalni, kitartoan tanultam es sikerult. Mindien nap jo kedvvel megyek be dolgozni es utana elegedetten megyek haza.


Harom nyelvet beszelek felsofokon es annak ellenere, hogy nem hasznalom mindegyiket minden nap, nem erzem azt, hogy hiaba tanultam volna.


De manapsag sokan csak a penzert rohangasznak es elfeljtik, hogy a penz van ertunk es nem mi a penzert.

Nem szamit az, hogy muvelt, tanult emberek legyenek csak legyen nagy hazuk, draga kocsijuk stb.

2011. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%
Művezető 170/hó.
2011. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
52%
kicsit hosszasra sikerult. 11:50-nek szolt.
2011. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

12.12

Nem mindenki keres többet diplomával,

Én mindig tanár szerettem volna lenni, jelentkeztem tanárképzőre, és mindinkább biztos voltam benne, hogy ezt akarom csinálni. Sokat tanultam, lediplomáztam, és a munkámat most havi 89. 000 ft-al jutalmazzák. Nekem ez valahol megalázó, hogy ennyibe nézik a sok éves munkámat.

2011. febr. 5. 12:16
 9/36 anonim válasza:
93%
Az a 89 az már csak 87960!!! Hála a kedves kormánynak. Megint a kisbérűek pénze lett kevesebb. Én is tanár vagyok, szégyen, hogy ennyi a fizetés. Egy müncheni hárfatanár átszámítva 600ezret keres, az árak pedig kb ugyanott vannak, mint itt. (bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de muszáj volt írnom...)
2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyintéző vagyok nettó 140ért. Diplomával persze. Lehetne ez több is, ha ráfeküdnék még egykét nyelvre, de egyelőre jó ez így nekem :>

Legalább van pénz, amiből akár nyelvvizsgát is lehet próbálgatni, mert nincs ingyen az se.

2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!