Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez barátság vagy szerelem?

Ez barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel már 2 éve ismerjük egymást. Nem vagyunk osztálytársak, vagy ilyesmi, elég ritkán találkoztunk. A szüleink is nagyon jóban vannak, és most a szünetben elmentünk együtt (az ő családja meg az enyém) Franciaországba 6 napra. Eddig is jó barátok voltunk, de most nagyon ,,összemelegedtünk". Mindenhol együtt voltunk, együtt rajzoltunk, futottunk stb... Aztán elmondta hogy én vagyok a legjobb barátja, éshogy nagyon kedves lánynak tart. Egyik vacsoránál pedig megsúgta anyukámnak hogy szerinte én nagyon szép vagyok. Jelenleg teljesen össze vagyok zavarodva vele kapcsolatban. Nem tudom mit érzek, hogy ez barátság-e vagy szerelem. Ezek után azt sem tudom hogy mit érez. Nekem többet jelent mit egy barát, de szerelemnek talán még nem nevezném. Én 13/L vagyok, ő pedig 12/F.

Minden értelmes választ köszönök, akik pedig csak kötekedni vagy cikizni akar, akkor ne válaszoljon.


2017. ápr. 16. 21:53
 1/1 anonim válasza:
100%
Ez még nem szerelem.(tapasztalatból mondom) Ha az lenne, egyértelmű jeleket küldene, vagy esetleg nyíltan célozgatna. De ha nagyon bizonytalan vagy kérdezd meg, nagy bajod nem lehet belőle.
2017. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!