Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, de mégis úgy...

Fiatal vagyok, de mégis úgy érzem hogy már nem tud semmi újat mutatni az élet számomra ami pozitív. Ez kiégés?

Figyelt kérdés
Minden napom ugyanúgy zajlik,ugyanaz az a monoton rutin és nagyon unalmasnak tartom. Nagyritkán elmegyek haverjaimmal a megszokott helyekre szórakozni,de már az sem okoz igazán nagy örömöt. Próbálok új emberek felé nyitni,de általában csak felszínesek a kapcsolataim,mert a másik fél nem akar jobban belemélyedni a dologba. Úgy érzem hogy ez a helyzetem nem fog megváltozni és minden marad ugyanaz az mint most. Mivel kevés a változatosság az életemben ezért boldogtalannak érzem magamat és nem látok rá reális esélyt hogy ez változna a későbbiekben.
2017. ápr. 17. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? az nem mindegy
2017. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18/f
2017. ápr. 17. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor változtass az életeden.. pl ne a rutint csináld amit eddig.



"mert a másik fél nem akar jobban belemélyedni a dologba"


talán ha megpróbálnál elvárások nélkül ismerkedni, akkor könnyebben menne!

2017. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak tévhit.
2017. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!