Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az embereknek az, ha...

Miért jó az embereknek az, ha egész nap isznak?

Figyelt kérdés

Most pl. húsvét hétfőn is akármerre mentem, mindenhol részeg embereket láttam...

Reggeltől estig isznak .

Miért jó ez ?



2017. ápr. 17. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ők valószínűleg máskor is isznak, nemcsak Húsvét hétfőn. Alkoholisták.
2017. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Olyan lenne ezt neked elmesélni, mint a vaknak a színekről előadást tartani!
2017. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Annyival kiegészíteném, hogy ezek az emberek gondolom időközben pár órára hazatérnek és esznek valamit , vagy pl. amit most láttam, egy játszótéri padra rendeltek pizzát de közben folyamatosan vedelnek ..

Ezek az emberek hogy bírják ?

Én reggel felkeltem, átmentem húgomékhoz locsolni, ittunk 1 sört , beszélgettünk, aztán hazajöttem ebédeltem és egyáltalán nem tudom azt elképzelni, hogy valakinek abból álljon a napja, hogy reggel már részeg közben eszik valamit és egész délutántól estig az utcákat , kocsmákat járja az ivócimborákkal ...Nekik nem számít a család ? A biztonságos , nyugodt otthon ?

Én ha megittam volna délelőtt kb. 3 sört és utána ebédeltem volna , tuti kidőltem volna, mint a rohadt nád és nem vágynék arra, hogy még elinduljak délután inni estig akár hajnalig .. Mi hajtja ezeket az embereket ?

2017. ápr. 17. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
miért nem iszol át te is egy napot? persze csak ha elmúltál 18.
2017. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3: ezt sose fogod megérteni. Nem is kell.

Nálunk is van olyan a lépcsőházban, aki pl. karácsonykor 3 napig részeg volt. Szilveszter délután már részegen jött haza valahonnan, amikor mások még el sem kezdtek szórakozni.

Naponta tele vannak a lepukkant kocsmák, ahol délutántól estig isznak.

Szerintem az a jó, ha nem értjük őket, és nem tudjuk, hogy milyen egy ilyennel együtt élni.

2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

jó haverokkal végig lehet inni 3 napot. néha.


persze 0-24ig, heti 7 alkalommal, az is csak fiatalon poén, jó haverokkal. húsvéti szünetben vagy nyáron.


ha ez a normális, akkor az már gáz. fiatalon évi 2 szer még elmegy.

2017. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

"Nekik nem számít a család ? A biztonságos , nyugodt otthon ? "


Miből gondolod, hogy mindenkit ez vár otthon? Béke meg nyugalom meg boldog család? Álomvilágban élsz?

2017. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem boldog családot írtam, hanem biztonságot, nyugalmat ...
2017. ápr. 17. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Miből gondolod, hogy egyáltalán várja őket otthon valaki és nem amiatt mennek inni, hogy ne legyenek egyedül?

Vagy várja őket valaki, de az olyan is...

2017. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
A rokonság olyan dolog, hogy ahhoz inni kell, hogy el bírd viselni őket! 😃
2017. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!