Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura ha harisnyát veszek?

Fura ha harisnyát veszek?

Figyelt kérdés
Ha fiúként harisnyát veszek egy boltba az fura? Nem magamnak veszem csak itthoni "barkácsolás" miatt kellene.

2017. ápr. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

"barkácsolás"


[link]


:D

de amúgy meg nem tökmindegy hogyha valaki furának tartja?te tudod minek veszed és kész,más meg le van tojva.

2017. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Én is vettem fiúként de én azért mert hidegbe viseltem nadrág alatt, nem volt ciki, nagyban tettek rá.

Mondjuk vettem már szoknyát a barátnőmnek, meg egy body-t mert megkért rá hogy vegyem meg le is írta papírra milyen méretbe kell neki, és kénytelen voltam beszélni az eladókkal hogy mit akarok és megbeszélni velük hogy ha esetleg még sem jó akkor cserére van-e lehetőség. Persze egy velem egy idős kis csaj furcsán nézett rám amikor megmondtam mit akarok tőle, az arcán látszott hogy azt gondolta rólam hogy bolond vagyok vagy nem normális bu...zi, de én határozott voltam, a csaj meg utána kérdezte hogy a barátnőmnek lesz? Én meg mondtam hogy igen amit csak azért kérdezett mert ismeri a nővéremet és azt hitte neki akarom megvenni ezeket mert akkor kapásból tudta volna mi a neki való méret.

2017. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én dolgoztam pénztáros ként de igazából szinte soha nem figyeltem hogy mit vesznek az emberek gyors beolvastam a vonalkódját és dobtam tovább.

tehát ha nem veszel uborkát óvszert meg síkosítót egyszerre akkor nem vagy gyanús :D

2017. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem már anno barátnőmnek, sőt, olyan is volt már hogy tampont vettem neki vagy épp körömlakkot, stb. Nem tűnt fel hogy bárki is furán nézne rám emiatt.


Egyébként pedig egy időben dolgoztam pénztárosként is egy nagyáruházban, és hogy őszinte legyek, csak ösztönösen húzgáltam át a dolgokat, konkrétabban csak akkor jegyeztem meg hogy milyen termék is volt a kezem alatt, ha gond volt vele (nem akarta beolvasni a gép a vonalkódot, vagy az akcióval volt gond, stb). Nagy valószínűséggel le sem esett volna hogy minden más mellett épp egy harisnyát is lehúztam az egyik vevőnek.

2017. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az eladót rohadtul nem érdekli ki mit vásárol. Amúgy meg simán lehetne az is a helyzet hogy megkért mondjuk a lánytesód vagy az anyukád, hogy ha már arra jársz vegyél egyet, vagy a barátnőd. Ha a boltban meglátnék egy férfit amint harisnyákat nézeget nem arra gondolnék elsőre, hogy biztos magának lesz vagy 18+os dolgokhoz kell.
2017. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fura.Már én is vettem a páromnak harisnyát,többször is.Tudom a méretét,megmondta milyen színű,márkájút keressek.De az eladó is segített már.Semmi különös nincs ebben.
2017. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!