Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek béna ha szoknyához...

Szerintetek béna ha szoknyához két harisnyát veszek fel ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Van olyan nap, amikor a munkám megköveteli a szoknyát, de sokszor úgy érzem befagyok... :$
2016. dec. 5. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha egx vastagabbat vennél ilyen 60-100 den körülit? Vagy még úgy érzed az is kevés?
2016. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, de a testszínűben béna, ha nagyon vastag a harisnya.
2016. dec. 5. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

60 denes vastag?:O Duplán hordtam 60 denest ősszel de ilyen hidegben képtelen lennék felvenni.

Ha nem látszik hogy dupla, akkor mi a gond? Inkább megfagysz mert x ember azt írja hogy béna?

2016. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Néha én is szoktam 2-t felvenni, ha nagyon hideg van. :D Szerintem nem látszik.

Ha meleged van a munkahelyen, ott úgyis le tudod venni.

2016. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es ha pamutbol vennel fel egy vastagat? Vannak mar szep, sima, egyszinuek.
2016. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete 60 denes harsnyát vegyél fel inkább.A kék tényleg szörnyű.
2016. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Khm.. "Van olyan nap, amikor a munkám megköveteli a szoknyát" Inkább ne kérdezzek semmit mi? Vajon melyik szexista helyen tolod a szekeret. Mondok sokkal egyszerűbbet.. Tundrabugyiban, krumplis zsákban.. ormótlanra bélelt téli nadrágban mész be. S ott majd átvedlesz szexibe.. :D
2016. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ket koleganom szoknyaba szokott jonni dolgozni, november ota szinte mindeg ket harisnyaval, eggyik szinesre szines vesz, peldaul zoldre keket, a masik feketere feketet vagy labszinure feketet. Kulomben jol latszik, foleg a terdnel.
2016. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!