Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a pénz...

Miért mondják, hogy a pénz nem tesz boldoggá, amikor minden örömforrásnak az a legalapabb alapja?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy szerelmet, egészséget és boldogságot nem lehet pénzen venni.


-A szerelem: Amikor van egy családod, akinek nem tudod az anyagiakat megfelelően biztosítani, minden hónap végén számolgatni, beosztogatni kell, sokszor nélkülözni, akkor mennyire nem számít a pénz? Ha van pénz, akkor gyakorlatilag arra tudtok költeni, amire akartok, a nyaralás, utazás, szórakozás, a luxusok nem válnak elérhetetlenné. A pénz megteremti mindazt, ami a szerelemhez, boldogsághoz szükséges. Mert szívesebben választják a nők is azt az embert 2 közül, akiknél tudják, hogy nem naponta kell vitatkozni a kiadások miatt.


-Az egészség: Nem kell túl messzire menni, hogy lássuk, milyen szánalmas az egészségügy itt nálunk. Ameddig nem egy maszek orvoshoz mész, akkor gyakorlatilag egy darab ürülékként bánnak veled - társadalombiztosítás ide vagy oda. Ha van pénzed, akkor akár könnyebb, akár komolyabb ellátásra van szükséged, tudsz menni gyakorlatilag akármelyik orvoshoz mindenféle várakozás, idegeskedés, lekezelés nélkül, és pontosan azt a kezelést kapod, amit a mai világban elvárható kéne, hogy legyen.

Vagy a kaják, a sport.. Nem mindegy, hogy a prémium kajákat tudod megvenni, egészségesen, választékosan tudsz vásárolni, vagy olyan fitnessz és sportcenterekbe tudsz járni, amik szintén az egészségednek tesznek jót elsősorban.


-Boldogság: Gyakorlatilag az előbb felsoroltak, ezen kívül a tudat, hogy anyagilag stabil lábakon állsz, a boldogságérzet, az örömforrás, hogy a bankkártyád biztosítja neked mindenből a legjobbat, amire szükséged van.


2017. ápr. 19. 12:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#18

Pl. átlagéletkor a jóléti és gazdag Norvégiában és Bulgáriában. hasonlítsd össze. Ez nem azon a pár emberen múlik, akit te ismersz.

2017. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sajnos, mélyszegény nélkülöző gyerekkorom volt. Gyerekként nagyon rosszul eset. Amikor azt láttam többi gyerek ették finom kajákat meg itták finom üdítőket. Én meg ettem zsíros kenyeret, vízzel és használt kopott ruhákban jártam. Ezek miatt állandóan szomorú voltam és gyűlöltem szegénységet.:( De mára jól kereső emberként, boldog életem van. Van annyi pénzem, amit szeretek megtudom venni azokat. Igenis a pénz boldogít!!
2017. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

13:49


Nem elég, hogy buta vagy mint egy kő, de még erősködsz is!

Tessék itt egy link, csak már ne nyomjad tovább a hülyeségeidet!!

[link]

2017. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Dehogy nem boldogít a pénz. Megnézném melyik boldogabb :

(1) hónap végére alig jut pénz , mindenre sokáig gyűjteni kell vagy hitelt felvenni, nem telik arra, amire vágysz, nem telik rendes orvosra, stb.

(2) minőségi ruhában jársz, minőségi ételt eszel, akár étteremben is, el tudsz menni normális orvoshoz, el tudsz utazni álmaid országaiba, tanulhatsz és sportolhatsz kedvedre, stb.

2017. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az egyik legboldogabb ország Dánia, ahol nem kicsit jól élnek az emberek. És vajon hol búvalb...ott szinte mindenki ? Hát Magyarországon, ahol a diplomás is annyit keres, mint nyugaton egy gyári munkás, miközben az árak szinte ugyanazok.
2017. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Még valami. Akinek sok pénze van és nem boldog tőle, az nyugodtan átutalhatja pl. nekem xD
2017. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mert álszentek,vagy lusták vagy el vannak a langyos kakában.

Minden alapja a pénz.

PÉNZ + EGÉSZSÉG = minden megtehetünk.

Szerelmet is veetsz kamu,hogy nem,mindent megtehetsz ha van pénzed ha nincs akkor véged.

Én csak akkor vagyok boldog ha van zsém.

Lehet lepontozni engem is.

2017. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!