Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 20. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint nyaralás, szívesen vállalnám akár pár hétre is ezt a fajta életmódot. Ellenben rendes életnek semmiképp nem. Ha már ilyen életre vágynék ( egyébként vágyok bizonyos szinten, csak több okból sem tehetem meg ), faluba költöznék ki vagy város / falu közeli tanyára. Ott legalább melegvíz, áram, közösség, gyerekeknek óvoda-iskola, gyógyszertár, orvos, stb van. És ugyanúgy lehet állatokat ( lovat, tehenet, tyúkot ) tartani, olyan vallást követni amilyen tetszik, stb. Nem kell kiköltözni az erdőbe.

Ez legalábbis az én véleményem​.

2017. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus, de nem hiszem, hogy tudnék így élni. Rengeteg munka egy ilyen gazdaság felépítése a nulláról, aztán a napi fenntartása, illetve valamiből fedezni kell azokat a kiadásokat, amiket nem tudsz magad megtermelni.


Az öregkoromat mindenképp faluban képzelem el, konyhakerttel, esetleg baromfiudvarral, de kevésbé elzárva a külvilágtól. Addig is szeretnék a szakmámban dolgozni, programozóként sikereket elérni, ha végeztem az egyetemmel.

2017. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Az, hogy képzeljük el, hogy Budapest lakossága ki akarna költözni az erdőbe, mert megunták a nagyvárosi életet. Az az erdő vége lenne.
2017. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)
2017. ápr. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!