Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek az...

Mi a véleménye a nőknek az olyan férfiról aki a gyerekével együtt is vállalja a nőt?

Figyelt kérdés
Tisztelik a nők az olyan férfit aki a szeretett nőt gyerekével együtt is vállalja pedig az nem a sajátja? :)

2016. júl. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2016. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%

én nem tisztelem, nálam az az ALAP, ha a tehén kell, kelljen a borja is.


35/N

2016. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a válaszát! A másodiknak üzenem, hogy ilyen hozzáállással nem kap pótapucit! ;)
2016. júl. 4. 13:46
 4/51 anonim ***** válasza:
73%
a második üzeni, hogy nincs rászorulva, mert van igazi:)
2016. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Igazából én szeretem a barátnőmet és a gyerekét is kedvelem.

És gondoltam kikérem más nők véleményét is!

2016. júl. 4. 13:49
 6/51 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Pedig tényleg az lenne az alap. Ha lepontozod, akkor is. De fordíthatom úgy is, hogy nem azt tisztelik, aki vállalja a nővel együtt a gyerekét is (mivel a gyerek mégiscsak a nő egy "tartozéka", ugyanúgy része, mint a külső-belső tulajdonságai), hanem azt fogják elutasítani, akinek nem kell a gyerek. Legalábbis az értelmesebbje.
2016. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Van? És kivel kavar éppen? Vagy azóta nem láttad? Ha a barátnőm apja felkeresné a gyerekét úgy dobnám ki, hogy a lábán nem állna meg, és búcsúzóul azt is megkapná, hogy most már késő papa, ő az enyém! ;)

Úgy nevelem ahogy én akarom és te már az életben nem látod felnőni! ;) És ő engem fog Apának szólítani! :)

2016. júl. 4. 13:54
 8/51 anonim ***** válasza:
84%
Valóban az az alap. A második válaszolónak teljesen igaza van. Ha a nőt szereted, akkor kötelességed a gyerekét is szeretni, mert ő nem fog választani meg semmi. Ez tényleg nem "tiszteli-nem tiszteli" dolgon alapszik, hanem alap dolog
2016. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
95%

"Ha a barátnőm apja felkeresné a gyerekét..."


Nem a barátnőd gyerekének az apja...?

2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
90%

kár ugrabugrálnod, az anya és gyerek közötti _vérségi_ kapcsolatba nem tudsz beletojni.


így kénytelen vagy elfogadni.


ezért meg nem jár tisztelet.


a második voltam.

2016. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!