Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy az antiszemitizmu...

Igaz-e, hogy az antiszemitizmus, egy speciális rasszista magatartás?

Figyelt kérdés

Elítélendő,az antiszemitizmus?

Ha a szemita nemzetek kimutathatóan(bizonyítottan)durván rasszisták,feljogosítnak-e azzal,az antiszemitizmusra?

Összeeggyeztethető,a kerszténység a rasszizmussal?



2017. ápr. 20. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Igaz, hogy speciális. A zsidó fejesek jó része fene mód túlérzékeny, még a fikciógyártástól se riadnak vissza, se attól, hogy súlyosabban megítéljék azt, aki óvatos kritikával illeti őket, vagy éppenséggel kutatja az igazságot, a tömeges zsidós manipuláció-hozzáállás ellenében.


Tisztelet a kivételnek. Vannak rendes izraeli ismerőseim is.

Na, azok nem fejesek...


A hatalomhoz jutott zsidók többségét viszont

nem izgatja pl az örmény holokauszt, se más holokauszt, csak a sajátjuk - amiről kérdés, hogy megtörtént -e egyáltalán; de erre már ugranak is, holott máig vannak bizonyítékok arra, hogy fikció, ami miatt siránkoznak a zsidó fejesek.


És nem vagyok nacionalista, hozzáteszem.


Én egy dologra vagyok kényes: az álságos hazudozásra.

(Kivéve, ha önvédelemből rákényszerítik az embert a mellébeszélésre -pl ha indokolatlanul a magánügyeit firtatják-, de e válaszomban

nem szorultam rá, és a legtöbb téren se szorulok rá.)

2017. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Az hogy vannak rasszok, az egy dolog. De egyiket sem lehet kollektíven elítélni, hisz mindenhol, minden rasszban, nemzetben, vallásban, bármiben, vannak jó és rossz emberek. De korántsem mindenki! Igen, vannak a zsidók közt olyanok akik csak az észt osztják, és minden pénzt lenyelnek. De sokkal több van aki normális, átlagos életet él. Ugyan ez igaz minden népre, mindenhol vannak olyanok akiket joggal utálunk, de ezek miatt nem (lenne) szabad az összeset elítélni!


Én pl csak személy szerint ítélem el egy-egy ember tetteit (néha magát azt az embert) nem pedig utálom alapból csak azért mert cigány/zsidó/néger/arab akármi.

2017. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!