Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Petrikesek! Tanárokról vélemény?

Petrikesek! Tanárokról vélemény?

Figyelt kérdés

Nézegettem a tanári kart a weboldalon, és kíváncsi vagyok ,hogy valójában milyenek az ottani tanárok.


Le tudnátok írni ,hogy milyen tantárgyból ki a tanárotok, és egy kis véleményt is írnátok róluk?

(főként a vegyész szakra járó diákok véleménye érdekel)



2017. ápr. 20. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tanács: írj várost is, az hasznos tud lenni ilyenkor ;)

És az iskola teljes nevét sem ártana leírni.

2017. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

A budapestire gondolt..

Igaz, én csak szeptembertől járok majd oda,de 3x voltam a suliban,tegnap is a Szakmák éjszakáján.3 kémia tanárral is találkoztam, jófejek,kedvesek voltak. A környezetvédelmis tanár is nagyon kedves.

2017. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is szeptembertől fogok oda járni :D

én 2 tanárral találkoztam, ők kedvesnek tűntek, de aztán ki tudja :D

2017. ápr. 23. 20:53
 4/11 anonim válasza:
Akkor a vegyész szakra jársz majd,ugye? Fiú vagy,vagy lány? Én lány
2017. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1: Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma. Imádom ezt főleg kimondani oly büszkén ;)


Általánosságba véve tényleg jók és szakmailag bő ismeretekkel rendelkező tanárok tanítanak, ami nem egy utolsó szempont főleg a vegyipari területen. Jófejek szoktak lenni és segítőkészek és ugyanakkor az ELVI HIBÁKRA különösen felhívják a figyelmet, amit olykor-olykor a lelkes delikvens szokott ejteni.. :D


A mi osztályunk speciel szerintem elmondhatja magáról, hogy a suli legjobb tanárai tanítják (ofő igyekszik őket kiharcolni nekünk), persze mint mindenhol itt is vannak olyanok akik rosszak. Vagy nem is feltétlen rosszak alapjába véve, hanem nem tudnak annyira jól tanítani. A maguk módján persze elmondják ők is az anyagot, de ez az adott tanár óráján ilyenkor meg is látszik.


Most nem írnék név szerint tanárokról ilyen formában, viszont ha gondolod dobhatsz egy privit és akkor picit lerészletezhetem, akik tanítanak/tanítottak engem. :)


Üdv: egy kéttannyelvű vegyész

UI: Sok sikert a Petrikben és a többi kommentelőnek is, akik szintén ide fognak járni! :)

2017. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Köszönöm!:)
2017. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet mindkettőtöknek :)
2017. ápr. 25. 21:24
 8/11 anonim válasza:
Csicska az összes kb, tanítani nem tud, idióták. Figyelem és rend az órákon nincs. Persze vannak kivételek. Pl. Tóth Edinánál(kémia) van fegyelem és rend de ő meg tanítani nem tud. Wittman(történelem, magyar irodalom és nyelvtan) semmit nem tud okoskodáson és valami gyökérségen kívül. Latabár(angol) nagyon jó tanír vsizont fegyelem van, mindenki figyel érdekesen tartja az órát, mindenki imádja.
2017. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8, én eddig csak jókat olvastam és hallottam róluk.

Te milyen szakra jársz a Petrikben?

A nyíltnapon benéztem a környezetvédőkhöz is, nekem csak ott tűnt úgy ,hogy semmi fegyelem nincs.

2017. máj. 29. 12:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég régi a kérdés, de ha még érdekel, írj nyugodtan és leírom a tapasztalataimat. :)
2017. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!