Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az első gondolatok az...

Mi az első gondolatok az olyan tanárokról, akik titokban szeretnek egy diákot? és a diák ezt érzi a tanárán.

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
De még is a tanár próbál úgy tenni mint ha nem kedvelné a diákot,de a diák tudja hogy csak megjátsza.
2014. júl. 16. 16:49
 2/6 Nagy László Richárd válasza:
36%
Attól függ hogy a diák és a tanár hány évesek.
2014. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Van ilyen. A tanár félti az állását, ezért teszi ezt.
2014. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélkeznék, mert a tanár is ugyanolyan ember! És nagyon jól tudom én is, hogy milyen dolog olyasvalaki iránt többet érezni, aki iránt nem lenne szabad (nem kifejezetten szerelemről beszélek, hanem nagyfokú vonzalomról).

Egyébként miből gondolod, hogy a diák ezt érzi a tanáron? És egyáltalán Te a tanár vagy a diák vagy? (Privátban is válaszolhatsz, ha itt nem szeretnél, tényleg nagyon érdekel a helyzeted.)

2014. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetném meg,diákként én is éreztem már tanár iránt.
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2014. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!