Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a tanárokról, akik "kedvezményeznek" a kedvencüknek?

Figyelt kérdés
Valamivel le lehetne őket "téríteni" erről? Mit lehet tenni az ilyenekkel?
2014. okt. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De utálom az ilyet! Amikor a 30 éves román tanárom a jó csajoknak tizest ad a semmire, és mi akik tanulunk alig 5-6 jegyeket kapunk. Szeretnék segiteni , mert én is tapasztalom, de sajnos nem tudom mit lehet tenni
2014. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1. Ne már hogy a tanár azért tartja a diákot a kedvencnek mert jó csajok kivételezik velük?
2014. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről sok mindent lehetne beszélni, de inkább jobb semmit sem írni.

egy egyetemet végzett.

2014. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tanárom volt,egynek kifejezetten ez volt a (rossz) stratégiája.Hát,mit ne mondjak,érettségi után pofánröhögtem,mert nekem 53 pontos lett(3-as) az érettségim(mindig is 3-as tanuló voltam,és ezt meg egyedül értem el),a kedvenckének meg 56 pontos hármas.

Kedvencke azóta se lett olyan hűűűű,de nagy ember.Igaz,hogy én sem,de legalább megtanítottam valamit egy tanárnak:ha kedvenckézik,akkor azt rejtetten kellene csinálnia,mert ha a végén kedvencke nem éri el azt a teljesítményt,akkor a tanárt röhögik ki.

Ki is röhögték,még az osztályfőnökünk is mondta nekünk.

2014. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!