Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennetek eskuvore tanunak...

Elmennetek eskuvore tanunak egy vadidegennek ha fizetne erte?

Figyelt kérdés
Nem szeretnenk, hogy a csaladunk vagy a barataink tudnanak a hazassagkotesunkrol, ezert valahogy szeretnenk talalni 2 vadidegent, akik eljonnenek velunk.

2017. ápr. 20. 23:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2017. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen is, de akkor utána jól berúgós lagzit is tartunk.
2017. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
500 ezer forintért kimegyek bárhova. írj üzenetet
2017. ápr. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Elmegyek ingyen is, ha valahol errefele laktok, ahol en is.

En ugyanigy kotottem hazassagot, volt is balhe belole :D

Anyammal azota se beszelek, de ez igy jo :)

2017. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Elozo vagyok

Kerdezo, ne fizess azert, hogy valaki a tanud legyen. Az eskuvoi tanu csak azt tanusitja, hogy akkor es ott, ti hazassagot kotottetek. Sem az elotte, sem az utana dolgokat nem tanusitja - csak azt az ot percet.

Mi az utcan, a hazassagkoto teremnel allitottunk meg embereket, hogy legyen a tanunk, es a negyedik megszolitott (egy fiatal par) siman bejott velunk. Utana megoleltuk egymast sorban mindenki mindenkit, mi megkoszontuk, ok sok boldogsagot kivantak, es mindenki ment a dolgara :)

Ne fizess ezert.

2017. ápr. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Budapesten ingyen tanuskodom.
2017. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ppersze.
2017. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz rá embert. :) Ha itt nem megy, akkor próbáld meg facebookon a menyasszonyi csevegőben, vagy valami hasonló helyen. :)
2017. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De jo fejek vagytok! Teljesen feldobtattok a reggelem! :) Nagyon el voltam keseredve emiatt, de igy most latok remenyt :)
2017. ápr. 21. 08:49
 10/22 A kérdező kommentje:
Meg arra tudnatok valaszolni, hogy a tanuk kaptak valamilyen papirt arrol, hogy tanuskodtak amin rajta vannak a mi szemelyes adataink?
2017. ápr. 21. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!