Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennetek eskuvore tanunak...

Elmennetek eskuvore tanunak egy vadidegennek ha fizetne erte?

Figyelt kérdés
Nem szeretnenk, hogy a csaladunk vagy a barataink tudnanak a hazassagkotesunkrol, ezert valahogy szeretnenk talalni 2 vadidegent, akik eljonnenek velunk.

2017. ápr. 20. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5-ös ne hazudj ez az ejjel nappal budapestben volt kicsit regebben:D:D:D
2017. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindegy :D azert igy en sem gondoltam "D
2017. ápr. 21. 10:40
 13/22 anonim ***** válasza:

A tanuk semmilyen papirt nem kapnak arrol, hogy tanuskodtak - ellenben nekik meg kell adniuk lakcimet, amikor alairnak. A hazassagi anyakonyvi kivonaton sem fognak szerepelni, szoval ti sem fogjatok latni az o adataikat.

Kizarolag az anyakonyvben fognak szerepelni, amihez viszont nem fer hozza akarki.

Javasolnam, hogy menjetek egy masik varosba eskudni - indokoljatok meg valamivel - mert kicsi a vilag, es foleg videki kisvarosokban nagy az esely a "lebukasra".

2017. ápr. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
egyaltalan minek akartok hazasodni?? papir semmin se valtoztat, par ev mulva meg lehet elvalni ugyis.
2017. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolso, Te igen kedves, nem ismersz minket, nem ismered a helyzetunket, szoval tartsd meg a pesszimista velemenyed masnak vagy magadnak.


Utolso elottinek viszont nagyon szepen koszonom a segitseget!

2017. ápr. 22. 09:25
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
latom faj az igazsag, tudomanyosan bebizonyitottak a szerelem nem tart tovabb 3 evnel legtobb esetben meg addig se, en ezert nem hazasodom meg soha meg am is hulyesegnek tartottam mindig, a lenyeg ugyis elvaltok majd.
2017. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok - azert ird meg, hogy sikerult-e talalni valakiket (ket ember kell, egy neked, es egy a parodnak - nalunk egy fiatal par volt mint irtam korabban), es, hogy minden rendben volt-e :)
2017. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Budapesten ingyen vállalom
2017. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

16 is, te nem ezért nem házasodsz meg hanem mert egy gyáva lúzer vagy aki nem meri vállalni a felelősséget és a kockázatot, de az sem kizárt hogy egyszerűen az ilyen hozzáállásod miatt nem is akar senki hozzád menni, vagy csak veled lenni.

Nagyszüleim 30 évig szerették egymást.

Nem addig kell házasnak lenni ameddig dúl a láv, hanem ameddig van szeretet, tisztelet, megbecsülés és hajlandóság hogy az ember rendbehozzon dolgokat ahelyett, hogy akkor borít mindent.


Kérdező, sok boldogságot. Ha otthon lennék, simán elmennék tanúnak. :)

2017. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os! Tobb, mint 5 eve vagyok egyutt a parommal es szerencsere nem azert szeretnenk osszehazasodni, mert nem szerelembol szeretjuk egymast. Nem az igazsag faj, hanem az orbitalis baromsag, amit leirsz. Kivanom neked, hogy talald meg azt, akivel ugy erezhetsz, mint en. Vagy talan tedd tul magad azon, aki igy a lelkedbe gazolt.
2017. ápr. 24. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!