Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halott ember ügyeit ki intézi?

Halott ember ügyeit ki intézi?

Figyelt kérdés
Ha meghal valaki.És nincs hozzátartozója.Akkor ki intézi a hivatalos ügyeit.Ilyen a bérlakás vissza adása az önkormányzatnak.A mozgáskorlátozott parkolói igazolás vissza adása.Vagy ez gondolom érvényes a lejártáig.Telefonelőfizetés megszüntetése.ilyenek...
2017. ápr. 21. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Önkormányzat.
2017. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.De a külföldön élő fia.Vígan használja a mozgáskorlátozott kártyáját.Azt nem kellett volna leadnia?Vagy hogy érvényes az.Kérdeztem tőle azt mondta 2019 ig még jó.Utànna már nem tudja hosszabbitani.A lakást is még használja..
2017. ápr. 21. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy éve halott a bácsi
2017. ápr. 21. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezekszrint mégis van hozzátartozó, a fia. Neki kellett volna intézni az apja elhalálozása után. Ne törőgy vele, majd mikor jól megbüntetik akkor az lesz az övé.
2017. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát feljelenteni nem szeretném.Nem az én ügyem ez.Csak érdekelne higy ezek szerint a rendőrök külföldön nem látnak a magyar rendszerbe...a parkoló kártya miatt..A magyar rendszer meg nem latja hogy a bácsi lakását más lakja.Érdekes...Mikor az èn apám meghalt az autóm a nevèn volt.Roham gyorsan kellett átiratnom.De akkor még nem volt miből.
2017. ápr. 21. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A fia megörökölte a lakást, nem ?
2017. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Önkormanyzati lakás.Úgy tudom annak jár aki otthon él.Szüksége van rá.Olcsóbb mint az albérlet.Az apám után nekem vissza kellett adnom.De azt nem értem hogy egy halott ember papirjaval parkol hogyhogy nrm kapják el?
2017. ápr. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!