Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha melltartóban/spor...

Igaz hogy ha melltartóban/sportmelltartóban alszok akkor nem fognak lógni a melleim?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam, de utána meg azt is olvastam már hogy nem tesz jót a mellnek ha nincs szebedon éjjel. 20/L

2017. ápr. 22. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

"és nem lógnak a csöcseim"


Mindig olyan kiábrándító ilyet olvasni egy nőtől, annyira szánalmasan közönséges. Bocs az offért, de nem tudtam nem reagálni erre. :S

2017. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7%

LOL :D


A kifinomult ízlésűek kedvéért : És nem lógnak a mammáim.

2017. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bámulatos hogy akárhányszor kiírnak egy ilyen kérdést, mindig kiderül hogy még mindig vannak alapvető tévhitek.

1. Éjjel az az egészséges ha nincs rajtad melltartó. A mellre a gravitáció van rossz hatással, az ágyban általában a gravitációval nem kell harcolnod.

2. A mellszövetben nincsenek izmok (alatta természetesen van, de nincs kihatással a mell megereszkedésére). A mellben szalagok vannak amelyeknek a megnyúlása nem igazán visszafordítható, így segíteni érdemes nekik tartani a melleket. Erre hordjuk a melltartót. Kisebb mell kevésbé lóg, a kis súlya miatt. Szóval melltartót érdemes hordani annak aki meg akarja őrizni a tartást.

3. Csak azok a nők szoktak melltartóundorban élni, akik nem veszik a fáradtságot vagy szánják rá a pénzt, hogy megfelelő méretű és minőségű melltartót válasszanak maguknak. Én kifejezetten szeretek melltartót hordani, pedig a méretem miatt nem is fordul elő hogy ne lenne rajtam. Mindenki számára létezik kényelmes melltartó.

2017. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!