Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem igénytelenség...

Szerintetek nem igénytelenség nem egyforma melltartóban és bugyiban lenni?

Figyelt kérdés
Itthon és külföldön is pl. terem öltözőkben csodálkozva láttam nőkön, hogy felemás bugyiban és melltartóban vannak. Teljesen más fazon, szín, anyag. Még azt sem lehet mondani, hogy reggel a sötétben felemást vetek fel. Pont olyan mint a felemás zokni vagy combfix, az is trehányság. Találkoztatok már hasonlókkal?
2017. jan. 31. 18:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%

Akkor trehány vagyok.

De pont nem érdekel, hogy más mit gondol a bugyimról.. :D

2017. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
92%

Ok, akkor tételezzük fel, felveszel egy fekete miniszoknyát, egy fehér felsővel...

Szerintem az lenne igénytelen, ha ehhez valaki fekete melltartót, vagy fehér bugyit venne fel, nem?

Vannak öltözékek, amikhez lehetetlen egyforma bugyit, és melltartót felvenni.

2017. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
23%
nem igénytelenség. max ízléstelen.
2017. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Akkor alap hogy testszínű mindkettő vagy esetleg fehér. Nem tudom azt a szoknyát elképzelni, hogy a bugyim színe látsszon. Ha kint lenen a bugyim akkor nem a színe zavarna leginkább.


Én azt sem értem, hogy hogyan lehet bugyit vásárolni melltartó nélkül vagy fordítva. Van amikor nincs rajtam melltartó, csak bugyi, de a boltban azért megveszem hozzá a párját. Pont olyan mint egy pár zokni.

2017. jan. 31. 19:03
 5/53 anonim ***** válasza:
57%
Nem találkozom ilyennel. Sajnos...
2017. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%

Piros csipkés bugyi van rajtam egy sima fekete melltartóval. Akkor ezek szerint én is trehány vagyok:D

Nem tudom, milyen gondolkozás ez, eddig a fejembe meg sem fordult ilyen, szerintem egyáltalán nem igénytelenség. Miért lenne az? Igénytelen az aki nem fürdik, mosdik, stb.

2017. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Akkor igénytelen vagyok

Külön alsóneműt is lehet vásárolni, ez nem igénytelenség.

2017. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
92%
Ha már edzeni mész, akkor alap, hogy normál fazonú, pamut bugyit veszel fel edzésre, mert az egészséges, sőt az lenne az egészséges egész napra is. Na az ilyen bugyikhoz nem is lehet melltartót kapni. Szerintem az az igénytelenség, ha ezzel nem vagy tisztában. Szép, meg jól néz ki szettben a fehérnemű, de sok esetben nem megfelelő ilyet viselni.
2017. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Oké, látom más is hord felemás fehérneműt. :D

A combfixet is keverve hordjátok?


Nyilván nem abban a fehérneműben edzek amiben megyek. Ezt nem is értem hogyan jutott eszedbe.

2017. jan. 31. 19:22
 10/53 anonim ***** válasza:
86%
#9: Kövezz meg, de nem cserélek fehérneműt az edzőteremben. Pamutbugyiban, sportmelltartóban megyek. Öt percre van a terem. Edzés után otthon fürdök.
2017. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!