Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne egy pánt nélküli...

Érdemes lenne egy pánt nélküli melltartóban és + rá egy sportmelltartóban futni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Már elviselhetetlen a meleg(tudom jönnének a válaszok hogy akkor fussak később vagy ehhez hasonló) van rendes sportfelszerelésem, futónadrág, futócipő, de sport toppot sehol se lehet kapni csak sportmelltartókat ha lehet is valahol kapni az külföld. Megpróbálkoztam egy erős anyagú s.melltartóval, de azért a biztonság kedvéért vettem mellé egy kényelmes pánt nélküli melltartót amit aláhúznék. Nagyon gáz lenne ha így futnék végig, vagy inkább maradjak akkor a pólóknál ? Nem volt bajom soha a pólókkal meg én is annak a híve vagyok, de már a 40 fokban kicsit kellemetlen. Több nőt is láttam futni így, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre erről. A válaszokat előre is köszönöm !
2014. júl. 22. 22:53
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem egy bikini felső is elég.
2014. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán belefér.
2014. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rendszeresen futok. Felül sportmelltartó és futó felső, nem póló. És egyáltalán nem meleg, olyan anyagból van, hogy egyből elvezeti az izzadságot.

Pl.:

[link]


Ez bár fitness topként van meghirdetve a Dechatlonba, de Én imádom. Nagyon kényelmes, nem csúszik fel futás közben és nem meleg.(1500ft)


De most pl a LIDLben is lesz csütörtöktől futónap. Ott is egy női sport trikó 1300ft azt hiszem, szóval nem vészes.

2014. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek, pánt nélküli melltartóban biztos nem futnék.
2014. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincsenek nagy melleim es utálom magam mutogatni igy gondoltam célszerűbb a sportmelltarto alá venni egy pant nélkülit hogy meg is csak valami legyen rajtam.
2014. júl. 25. 03:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szanaszét fog csúszkálni. Akkor már rendes melltartót vennél a sport melltartó alá.


Viszont a póló meg topp alatt még mindig nem értem mire gondolsz.

Van olyan sportmelltartó ami kosár nélküli, van kosaras. A kosár nélkülit ált. kis mellűeknek, a másikat a nagy mellűeknek ajánlják.

Meg van futópóló, ami könnyen szárad.

2014. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. A futófelső nem csak azért van, hogy takarjon, hanem hogy elvezesse az izzadságot. Plusz nem strandon vagy. Plusz az nem fog tartani semmit, még ha nincs nagy melled, akkor se.
2014. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!