Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értek valamit?

Nem értek valamit?

Figyelt kérdés

Ha itt sok értelmes választ lehet olvasni, nem éppen 100%ostól, azokat miért, vagy hogyan szavazzák le?

Hiszen teljesen normális válaszokat írnak alacsonyabb %-kosok.


Itt valami nincs rendben?


A rendszer gazdák dolgozzák meg a %-okosságokat?



2017. ápr. 22. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem tetszik valami, akkor lepontozza.

Pl: Én tápszerrel etetem a babám (még aktuális) és egy válasznál irtam, egy kétségbeesett anyukának, hogy nincs teje, nem lesz a tápszertől sem baja, ő nagyon akart szoptatni. Erre, a sok szoptatós anyuka lepontozott... AKKOR HALJON ÉHEN A GYEREK????

Szóval, ha valami a kérdezőnek megfelel válasz, attól még lehet, hogy xy-nak nem tetszik..

2017. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves #es egyes, köszönöm a válaszod elfogadom.



A csendben meglapulók meg...

osszanak és szorozzanak,+ adják össze a gyávasággal.

2017. ápr. 22. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért az elég mocskos dolog, hogy az egészségügyből is hasznot csinál a hatalom.


És ezt nem csak M.o-n csinálják.

2017. ápr. 23. 04:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne, hogy központilag húznak le %-ban?

Mert általában mindenhonnan megköszönik a tanácsaim.

Itt valami nincs rendben ezzel százalékósdisággal?

Valakinek a fejére kéne koppintani és kitiltani innen.

Mert az biztos, hogy nem ide való rendszergazda.

2017. ápr. 25. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A zold meg piros kez nem hasznossagot jelez(ahogy kellene), hanem azt, mennyire ertenek veled egyet a plebejusok. Nagyon gyakran latom, hogy olyan kerdesnel ahol pl a zenei izlesedre kerdeznek ra siman lepontoz a csurhe, mert nem ert egyet a te kedvenceiddel. Ez a rendszer hulyeseg, de ez van es nem fog valtozni. Legalabb kielheti mindenki a frusztraciojat.
2017. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vallási, meg az ezotéria topikban lehet a legkönnyebben felszedni a piros pacsikat. De engem nem zavar a százalákom. Most nem mindegy, hogy 90 vagy 70 ?!?

Nincsenek önértékelési zavaraim, nem innen tájékozódok, hogy hasznos vagyok-e, vagy sem :-)

2017. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!