Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van az a képességem...

Csak nekem van az a képességem, hogy az itteni felhasználókról csupán százalék és stílus alapján megmondom, hogy kik azok?

Figyelt kérdés
Nyilván azokról van szó, akikkel már privátban is leveleztem. (Sok ilyen ember van.)
2017. ápr. 23. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Én anélkül is megmondom, hogy leveleztem volna velük. Látom a százalékot, írásképet, megfogalmazási stílust és név nélkül beazonosítom a különböző kérdéseknél, hogy na ezt is ő írta..
2017. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
:DDAkkor engem biztos felismertetek már párszor, mert nem kevés időt b*sztam el ezen az oldalon az életemből, amit hasznos normális dolgokra is fordíthattam volna.
2017. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki néhány komment, és pár privát üzenetváltás alapján úgy gondolja, hogy megismerte a másikat, az vagy túl beképzelt, vagy mindent benyal, vagy fogalma sincs arról, hogy mit beszél :-)
2017. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!