Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolotok egy olyan...

Mit gondolotok egy olyan nőről aki azt mondja az anyjának, hogy ne adjon az unokáinak ételt mert az nem normális, hogy osztozkodik?! Csak szerintem durva?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy osztozkodik?
2017. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha ed nekik valamilyen édességet például!
2017. ápr. 23. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:

A részletektől függ.

Pl ha azért nem ebédelnek normálisan a gyerekek mert délelőtt tele lettek tömve csokival, pláne márkátlan mérgező vackokkal, pláne ha nagyon kicsik, pláne ha a anya akarata ellenére a háta mögött, én se hagynám.


Sok ilyen példa van. Nálunk pl hiába mondom hogy szárazat ne adjon a gyereknek (pl önmagában kifli) mert nem iszik mellé a gyerek, betapad a szájába es hányás lesz belőle, mégis tömni akarja a nagyszülő a sosrudacskáival...

2017. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha irigységből mondja?
2017. ápr. 24. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Mire lenne irígy..?

Minden anya a legjobbat akarja a gyermekeinek

2017. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A keresztanyánk azt akarja, hogy a nagymamánk ne adjon nekünk semmit, például süteményt, ha van neki! Annak ellenére, hogy mindent megteszünk a nagymamáért!
2017. ápr. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!