Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te is elítéled azt, aki...

Te is elítéled azt, aki alkoholt iszik? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, nem is értem ezt az alkohol dolgot amikor drogozhatnának is
2017. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, hiszen olyan jókat lehet bulizni és olykor jól berugni ilyenekkel hébe-hóba. :-)
2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A 80-as évek közepén születtem, gondolhatod milyen nagy dolog volt a 90-es években amikor bejöttek a könnyű drogok, az addigi italozást szórakozóhelyen felváltotta a tabletta, amire utána csak üdítőt vagy vizet ittunk.

Aki sok diszkóban megfordult, az kis is próbálta néha napján az "új generációs" örömforrást.


Szóval nincs az italról se negatív véleményem mert drága whisky-ből is ihat az ember pár kört, attól nem fog okádni.


Ellenben azokat mindig is rühelltem akik totál piásak voltak, mindig meghívtuk őket egy italra, majd elloptuk a pénzüket, legalább nem ittak az este folyamán többet :)

2017. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem őket, mert mindig kiisszák a sörömet a hűtőből.
2017. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs rajta semmi elítélendő.

Az aki túlzásba viszi azt igen, de nem csak ezt lehet túlzásba vinni. Pl. kajálás, csajozás, pasizás, szerencsejáték, gyúrás, szentfazekoskodás ...

2017. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat akik úgy isznak hogy otthon a gyerek éhezik, vagy ha részegen hazamegy és jól megveri a feleségét és a gyerekét. Én ilyen környéken nőttem fel ahol ez mindennapos volt jól szituált magyar családok körében a lakótelepen.
2017. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Aki minőségi alkoholt iszik és mértékkel, azt elfogadom. De a "Malaga Valaga" kaliberű pancsokat "kedvelőket" nagyon nem csipázom.
2017. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat itélem el, akik lenéznek amiért nem iszok alkoholt...
2017. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!