Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszanéztek a múltba, mi...

Ha visszanéztek a múltba, mi volt a legnagyobb hibátok, amit jóvá tennétek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha változtatnék a múlton talán minden más lenne most, lehet jobb lenne, de talán sokkal rosszabb

inkább kövessem el ezeket a hibákat és jussak ide, mint valami nagyobb butaságot csináljak :)


24F

2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1, A legnagyobb hiba: az, hogy megmaradtam a világban;

2, Amit jóvá tennék? Az, amit már 100× kigondoltam, 1× végre megtenném.

2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Clay Morrow ***** válasza:
Nem tudom ha ez életelem legnagyobb hibája, de hirtelen csak ez jutott eszembe: 15 évesen mikor megszereztem magamnak azt a bizonoys lányt, ne dobjam el abban a pillanatban ahogy megszereztem és tapasztaljak ki pár dolgot. Most lehet, sőt szerintem biztos nem itt tartanék.
2017. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Összevesztem a (volt) legjobb barátommal, aki számomra nagyon sokat jelentett... azota számtalanszor voltak kisebb veszekedések, de mindig kibékültünk

.... majd miután 9.esek lettünk nagy ivbe le se sz*rta a pofámat...

2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Visszamennek ugy 11 evet es mas helyen vennek lakast, hogy ne kelljen 25 km-et ingaznom. Sokmindent befolyasolna.
2017. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pályaválasztás. Pont az volt a baj, hogy nem választottam. Azt mondták, ráérek még vele - nem.
2017. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Jófiúsan viselkedtem. A társadalom és a nők által belénk nevelt elveket követtem, emiatt sokáig teljesen reménytelen voltam a nők terén. 23 év kellett, hogy felnyíljon a szemem, és sikeres legyek a nőknél. Bárcsak már 16 évesen megvilágosodtam volna! Sok maradandó lelki sérüléstől megmenekültem volna.
2017. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy éveken keresztül hazudtam a szüleimnek egy tiltott kapcsolat miatt ... Az első bántalmazáskor jöttem rá hogy pedig milyen igazuk volt. Bár fájt nekik, szerencsés vagyok hogy így is támogattak/nak. A másik pedig hogy a sok pc játék helyett nem fejlesztettem magam, nem szereztem tapasztalatokat. Ilyen idősen kinézik már az ember lányát ha valahol bambázol, fiatalon még legyintenek, hogy még tanul.
2017. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igaz, már válaszoltam, de újragondolva úgy érzem, az egész életem egy hatalmas nagy hiba volt. Szinte csak rossz döntéseket sikerült hoznom. Most meg már nem érzem magamban az erőt, hogy tovább folytassam.
2017. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem vekengek a múlton. És a hibákat nem méricskélem, hogy melyik volt nagy, és melyik a legnagyobb. Tanultam belőlük, és a jobbító intézkedéseket megtettem, hogy még egyszer ne kövessem el őket.

A jelenben élek és a jövőt fürkészem.

Ez épít.

A múlton való vekengés lehúz, és eltereli a figyelmedet a jelenről.

2017. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!