Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlkomoly lennék? Esetleg...

Túlkomoly lennék? Esetleg antiszociális (mozgok emberek között, de a "gyerekeket", hülyéket nem bírom)? Gondolok itt arra, h pl munkahelyi csipkelődés. Már kinőttem belőle, dedós dolognak tartom.29/f

Figyelt kérdés

#Ggc
2017. ápr. 25. 17:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyomnam, csak nem talal meccset atm.


A velemeny kifejtese a te tarsasagodban csak akkor ertekelt, ha a tieddel azonos. Kifejtettem a velemenyem a temarol, erre probalsz infantilisnek beallitani. Bar pont egy olyan embertol megkapni ezt, akit a sajat bevallasa alapjan vonzanak a kisgyerekes dolgok eleghe hipokrit jellemre utal, de nem akadunk fent ilyesmin.

2017. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak tovább erősíted a szavaiddal, hogy blöffölsz. :) Ráadásul önellentmondasz is. Ugyanis belekötöttél, hogy szerinted túl kifejtős a válaszom, miért nem írok tömör, frappáns választ.


Most az se jó neked, semmi se jó neked, mint egy hisztis gyereknek.


Az én kifejtésem abból állt, hogy felajánlottam számodra az érvelés lehetőségét, amire nyitott voltam.


Nem éltél evvel, inkább kötekedtél, mert infantilis vagy, a kötekedés élvezetet okoz számodra.


Ellenben a józan és segítő kritika megfogalmazására való hajlandósággal, amiben példát vehetnél rólam. :)


Tudod, ha -előző előtti válaszod szavait idézve- pedofil volnék, már nyomulnék rád.

2017. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem írtam egy betűt se az előbbi válaszod terjedelmével kapcsolatosan. Dicsérjelek meg mert nem egy 3 kötetes regénycsokorban válaszoltál?


Én érveltem, de kezdem gyanítani, hogy komoly szövegértési nehézségekkel küzdesz. Szerettél volna egy szituációs gyakorlatot drámaórára? Leírtam az érvemet, nincs mit hozzátenni. Ha téged sért vagy untat a csipkelődés nem csinálod. Ilyen marha egyszerű.


Nem mondtam, hogy pedo vagy, csak maga a szóhasználatod erősen arra hajaz. De egyből besértődsz ezen is és kiforgatod a szavaimat, hogy magad igazold.

2017. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még mindig a szavaim mögé képzeled, amit szeretnél. :)

Nem sértődtem meg.

Az meg, hogy még nem jelent meg benned a szülői ösztön,

nem baj, még kicsi vagy hozzá.


Majd ha megjelenik, esélyesen te is nyitott leszel a gyermeki dolgokra, meglátod. :) Amellett, hogy végre -talán- majd a felnőtt oldalad is ki fog alakulni (pl a felelősségteljesség, valamint az objektív érvütköztetés, és a többi) - én szurkolok neked. :)

2017. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennyire zavar, ha nem a tied az utolso szo?


Nem hiszem, hogy csak azert mert lesz egy kolkom erdekelni fognak a tundermesek meg a barbiek vagy a szinezok. De komolyan, kifejthetned mi kot le a kisgyerekek dolgaiban. Mar szinte erdekel.


Az meg, hogy mas velemenyen vagyunk nem tesz engem elfogultta, se felelotlenne. Nem is tudom, hogy jott ez ide. Megvadolsz, hogy valotlan dolgokat allitok, majd te is ugyan ezt teszed.


Magas az a lo, segitek leszallni.

2017. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!