Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigany ember szemben is rossz...

Cigany ember szemben is rossz lehet a magyar nep, erre nem gondolnak a rasszistak?

Figyelt kérdés
Vagyok en, egy normalis cigany, es csak azert elitel rengeteg magyar, amiert cigany vagyok. Az ok elvukkel, nekem is lenne okom utalni oket.

2017. ápr. 26. 18:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

A magyar azt látja, hogy a roma emberek túlnyomó többsége tisztességtelen, nem hasznos a társadalom számára és fél, ha el kell mennie egy roma mellett az utcán. Ezek fordítva nem érvényesek, így az elvük egyáltalán nem ad neked okot arra, hogy utáld őket. Te maximum azért ítélheted el a magyart, mert ő elítél téged, de ez már a te elved, nem az övé.

Igen, nekem is van egyetemet végzett, rendes, segítőkész roma ismerősöm.. de egy fecske sajnos nem csinál nyarat :(

A magyar lenne a legboldogabb, ha nem kellene tartania tőletek, de ez rajtatok múlik.

2017. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

No, akkor nézzük a rasszistákat.

Hány kínait ér inzultus nálunk azért, mert kínai?

Esetleg bármely más nemzethez tartozót, mert ahhoz a nemzethez tartozik?

Mert ugyebár, aki rasszista, az nem egy rasszt utál, hanem mindegyiket a sajátján kívül.


A fő probléma, hogy a kommunikáció hangereje merőben más a cigányság normál beszélgetése közben, mint a fentebb felsoroltak körében. Nem egy esetben hallani, amikor egy cigány család üvöltve ordítva káromkodva beszéli ki a belügyeit a nyílt utcán. Ez a cigányság szemszögéből megszokottabb, mint más -fentebb felsorolt- kultúrkörből származóknál. Kiindulásnak nagyon sok emberben okoz rossz érzéseket. Mert aggressziót vél mögötte. Aztán a dominancia jelzése a köpködéssel. A cigányságnál annyira nem ritka, mint teszem azt a magyarságnál.


Térjünk inkább vissza az eredeti témához. Én személy szerint úgy viselkedek, hogy ha valahol engem utálnak, oda nem megyek. Oda járok szívesebben, ahol kedvelnek. S nem, nem várom el senkitől, hogy kedveljen, mert ha nem, akkor ő rasszista vagy akármi. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy kedvel-e vagy nem. Az biztos, hogy én nem fogok odamenni senkihez, hogy szeress, mert jó ember vagyok.


Utolsó sorban pedig szerintem kár rasszizmusról magyarázni, míg rendszeresen parasztoznak le a cigányság köreiből (cigány asszonyokkal dolgozok). Náluk a "paraszt" a "magyar"-t jelenti. Bármely jelentését tekintve is visszatetszést keltő.

2017. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a rasszistákat bőven nem fogja érdekelni , hogy egy cigány mit gondol róluk , a szemükben nem több egy állatnál. Én nem mondom magam rasszistának , de azért nekem is megvannak az előítéleteim.. Amin lehet változtatni , ha be tudja bizonyítani az adott illető , hogy ő nem olyan.. Van nekem cigány barátom , azaz helyesbítek ,olyan akiben van egy kis cigány vér.. De még ő is elmondja azt , hogy milyenek a cigányok és , neki is megvan a véleménye róluk.. Ne haragudj meg ,de azt kell mondjam , hogy érthető , hogy miért ilyen nagyok az előítéletek.. Hiszen elég elmenni egy olyan területen ,ahol több van és ha elmész egy banda mellett akkor szinte biztos lehetsz ,hogy beléd fognak kötni , ha magyar vagy.. Ha Keletibe vagyok , kb 100% hogy legalább egy oda fog jönni ,hogy vegyek füvet , hogy vegyek csempész vagy lopott dolgot , vagy csak esetleg kéreget valamit.. 1000% , hogy cigány lesz... Itt is a környékünkön kik rabolják ki a házakat? Hát nem a magyarok.. Akkor miről beszélünk? A börtönök lakói 95%-ban cigányok.. És börtönben kik vannak? A mérnökök , meg a jogi hallgatók? Ezért van ekkora előítélet mindenkiben... Természetes ,hátránnyal indulsz igen, de ha azt akarod ,hogy emberszámba vegyenek , akkor tegyél le valamit az asztalra és mutasd meg , hogy ki vagy :) Nem akartam bántó lenni ne érts félre , csak rá akartam világítani a dolgok mivoltjára...
2017. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Engem meg a magyarok nagy resze elitel ok nelkul, nem is vesz ember szamba.
2017. ápr. 27. 07:40
 15/31 A kérdező kommentje:
Miert kene bizonygatnom barkinek is? Normalis ember vagyok, nem fogok senkinek benyalni azert, hogy szandekozza ezt eszrevenni.
2017. ápr. 27. 07:51
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy kártékony, lusta, agresszív, primitív, összeférhetetlen, élhetetlen, balhézós, köpködős, bűnöző; büdös, koszos, mocskos, fertőző faj a cigány.


- Magyar ember mikor rabolt ki idős, munkában megőszült kiszolgáltatott cigány nyugdíjast utoljára?

- Magyar ember milyen gyakran támad rá cigány mentősökre, miután jól bedrogozott/beivott?

- Magyar ember mikor megy oda több másik magyarral egy cigányhoz, hogy belekössön, és brutálisan megverhessék?


Tucatnyi ilyen kérdést fel lehetne tenni.

Ez van: a cigány faj egy kártékony élősködő, amit ki kellene irtani. Ha rajtam múlna, MINDEN rohadt cigány eltűnne a föld színéről, nem érdekelne, hogy a 0,01% normális, vagy sem.

2017. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Errol beszelek, ami a 16. kommentben is athato. Az ilyen siman kivegezne, csak azert, mert cigany vagyok, lehetek normalis is, nem szamit.
2017. ápr. 27. 08:42
 18/31 A kérdező kommentje:
Egybkent az a vicc benne, hogy pont azert lazad, amit o is kepvisel... eroszak.
2017. ápr. 27. 08:43
 19/31 A kérdező kommentje:
De valojaban ez nem is az etikarol szol naluk, szimplan csak rossz emberek.
2017. ápr. 27. 08:45
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok erőszakos. Békeszerető ember vagyok, aki a környezetében lévő emberek életét semmilyen módon nem rontja. Nem követtem el bűncselekményt, nem szennyezem a környezetemet, nem üvöltözök a nyílt utcán, nem használok tiltott tudatmódosító szereket, nem zavarom mások nyugalmát bömbölő zenével. Nem tartom jó bulinak azt sem, hogyha valaki csak úgy szórakozásból más testi épségében kárt tesz. Ilyen egy átlagos magyar állampolgár.


Ezek közül hány tulajdonság van meg a cigányságban?


Én nem előítéletes vagyok. Én ÍTÉLETET mondok. Az ország egyik legcigányosabb területén élek, szóval tudom, mi a valóság. A cigányság emberi értékek szerinti életre képtelen, beilleszkedésre esélytelen jelenség. A magyarok nagy betegsége.

És a betegséget el kell távolítani a szervezetből.

2017. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!