Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigany ember szemben is rossz...

Cigany ember szemben is rossz lehet a magyar nep, erre nem gondolnak a rasszistak?

Figyelt kérdés
Vagyok en, egy normalis cigany, es csak azert elitel rengeteg magyar, amiert cigany vagyok. Az ok elvukkel, nekem is lenne okom utalni oket.

2017. ápr. 26. 18:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

"Ha rajtam múlna, MINDEN rohadt cigány eltűnne a föld színéről, nem érdekelne, hogy a 0,01% normális, vagy sem."

Artatlan embereket is megolnel, nem tudom, mirol beszelunk.

2017. ápr. 27. 10:12
 22/31 A kérdező kommentje:
Normalis ember, amugy sem meszarlassal oldja meg a problemakat.
2017. ápr. 27. 10:16
 23/31 Sunshinedoll ***** válasza:

...És jogosan is tennéd. Szerintem abszolút jogos a kisebbségi emberek frusztrációja nyilvánvaló és állandó megkülönböztetés miatt. Ez azonban nem minősül rasszizmusnak.


Pl gondolj arra, hogy amerikában a fehér rendőrök lelőnek egy halom feketét, sokszor kiskorúkat. Tök érthető, ha a feketék erre azt mondják "fú bmeg, utálom a fehéreket". Ez tök érthető, még akkor is, ha nyilván nem minden egyes fehérre értik, hanem úgy alapvetően a tapasztalatukból származó frusztráció mondatja ezt velük. Ez nem rasszizmus, mivel nincs mögötte központosított hatalom. Ahogy itthon sincs a romák mögött általában.

Rasszizmusnak akkor minősül valami, ha azt az előítéletet jogi, társadalmi, igazságügyi és politikai intézkedések támogatják vagy erősítik.

2017. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"Normalis ember, amugy sem meszarlassal oldja meg a problemakat."


A cigányok pont ezért nem normális emberek.

2017. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 joe2016 ***** válasza:

Ha normális vagy akkor nincs veled semmi

Baj, és ne tōrdj hogy Ma milyenek az

Emberek, gyűlölet mások problémaja

Ennyi

2017. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

24. Mit szolnal ahhoz, ha artatlanul bortonbe zarnanak teged egy altalanositasnak koszonhetoan, azt mondanad, jogos?

Magatokba kene nezni egy kicsit.

2017. ápr. 27. 19:02
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

Ennek ez az egyszerű oka, hogy a cigányság 95%-a bűnöző, csaló, erőszakos, borzalmas ember.

Ha te ebben nem vagy benne, az dícséretes, én pl nem láttam még olyan cigányt, aki nem kurv*zott le volna oknélkül.

Megmondom őszintén, én is jobban örülnék, ha a cigányok elmennének Magyarországról. Tudod, miért? Azon az 5%-on kívül a többi nem dolgozik, segélyen él, aztán nekik áll feljebb, hogy de milyen rosszak a magyarok. Elmenni meg nem akarnak, holott senki se tartaná vissza őket.

2017. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Mit szolnal ahhoz, ha artatlanul bortonbe zarnanak teged egy altalanositasnak koszonhetoan, azt mondanad, jogos? "


Csak hogy egy demokratikus országban, ahol több tíz éve élünk, ilyen nem történik meg. Azok a cigányok akiket börtönbe zárnak mind tolvajok, csalók, gyilkosok és sajnos elég sok van belőlük.

2017. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#28

Nem erted, hasonlat volt.

2017. ápr. 29. 17:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor egy teljesen értelmetlen hasonlat volt.
2017. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!