Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kpop bandákban vannak bl-ek?

Momo280 kérdése:

Kpop bandákban vannak bl-ek?

Figyelt kérdés

Szeretem a kpop-ot és you-tubon vannak olyan videók a kpop bandákról jobban mondva banda tagokról hogy

Khmm.mintha szeretnék egymást és szeretném megtudni hogy igaz-e az egész?? (Pl.: Bts ,Vixx,Bigbang,stb.....

(Tudom hogy sok videót csak összevágnak de azért van egy pár olyan is amit nem)


2017. ápr. 30. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Ez most magyarul van?


Van esetleg olyan aki tud fordítani magyarról magyarra?

2017. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Mi az a bl? Mi az a kpop? Kb. te vagy az országban az egyetlen, aki tudja, hogy miről van szó.
2017. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Bl: Boys love (fiúszerelem)

Kpop: Koreai pop banda

2017. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akiknek fogalma sincs hogy miről van itt szó az huzzon a p*** ki mondta neked hogy komentelj ha azt se tudod mi a kpop vagy a bl vagy egyáltalán akármi !??

Én olyan emberektől kérdezem akik tudják miről van itt szó ha még ezt se tudod ez az oldal azért van hogy akik nemtudnak valamit itt feltehetik a kérdésüket és válaszolnak rá!! Amugy meg nem csak én szeretem a kpop ot hanem rengeteg magyar ember is!!!

2017. ápr. 30. 11:17
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Köszi! Már megijedtem, hogy van bajnokok ligája a könnyűzenének is.

Szerintem ott már csak bl. van.

2017. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Szedj nyugtatót! ;)
2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok oldalról láttam,olvastam hogy a bandatagoknak volt már kapcsolatuk mármint barátnőjük .?!
2017. ápr. 30. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Megnéztem pár klipet, és nehezen tudnám elképzelni róluk.
2017. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretik egymást mint legjobb barátok. De nem úgy ahogy a rajongók összehozzák őket: pl.Kai és D.O. :D

Lehet, hogy van olyan banda ahol valamelyik tag meleg, de ezt nem fogják bevallani.

2017. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!