Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért baj az egyes osztálytárs...

Miért baj az egyes osztálytársaim szerint, hogy szeretek kpop-ot hallgatni? (főleg BTS) 14L

Figyelt kérdés
És miért szent meggyőződése azokanak a személyeknek,hogy a BTS tagok b.....?Semmi logika nincs benne.
2017. ápr. 4. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert 14 évesen lehet, hogy nem túl sok eszük van.
2017. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%

Ne foglalkozz a véleményükkel. Amúgy is, azoknak, akik a zenei ízlése miatt szólnak le valakit, nincs valami sok eszük. Nem az határoz meg egy embert, hogy milyen zenéket hallgat...

Valószínűleg azért b*zizzák őket, mert a legtöbb nem kpopper szerint lányosan néznek ki a fiúk. (Mondjuk én komolyan nem értem, hogy miért. Vakok??)

2017. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
8%

Azért b*zizzák őket, mert úgy öltöznek, mint akik b*zik.

(Amúgy a zenéjük se túl férfias...)

2017. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha tényleg ez a véleményed, Hármas, akkor nem sok zenét hallhattál, mit ne mondjak..


Kérdező, te meg ne törődj velük, elég éretlenek lehetnek, ha ezt gondolják.

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Ne mondd meg nekik, hogy miket hallgatsz. Nem rájuk tartozik. Egyébként annyit tehetsz, hogy nem veszed őket figyelembe. Én is szeretem a BTS-t, bár én már 21 vagyok (jó öreg, haha) de engem nem érdekel, hogy ki mit mond róluk, teljesen hidegen hagy a véleményük. Azt hallgatok amit akarok. :)

Mindenki magából indul ki, gondolom a fiúk mondják rájuk, hogy b*zik, szóval akkor inkább az a b*zi aki ezt mondja. :D

2017. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
84%
Nekem is ezt csinálják az osztálytársaim... Csak mi 11-esek vagyunk egy gimnáziumban:d Azt hinné az ember hogy ennyi idős korukra megjön az eszük, és nem piszkálnak senkit a zenei ízlése miatt. Na mindegy:/ Kitartás, idővel lehet jobb lesz.
2017. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
73%
Ismerős érzés... Engem koreai g*ci-vel iletek meg még tavaly.. Szerencsére elbalagtam. És a mostani osztálytársaim semmit se mondanak rá . Ne foglalkoz velük. Mindenkinek más az ízlése. Majd ha komolyodnak abba hadják . Fighting😇👌 . ( L/15)
2017. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd ezt a koreai divat mániát. Addig ne reklámozd.
2017. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert szar.
2017. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A b betűs jelzőt pedig azért mondják, mert koreai zenekar. Sok férfi koreai tényleg b..is, sőt soknál azt sem lehet eldönteni mi a neme. Egy pofonos gyerekek. Semmi férfiasság nincs bennük.
2017. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!