Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Nem erzem jol...

Mi a baj velem? Nem erzem jol magam

Figyelt kérdés

Egyedul erzem magam. Nem erzem azt hogy lenne barki olyan akire tamaszkodhatnek.Mivel duci vagyok es onbizalomhianyos ezert nincs baratom sem.

Sokan mondjak hogy szep az arcom ami szerintem sem olyan csunya viszont mar kezdem azt erezni higy annyira meg sem szep mint amennyire mondjak.

Jogon tanulok es ide azert kell hogy tudj kommunikalni viszont en nem merek nyilvanossag elott beszelni. Elkezd remegni az arcom a hangom, az onbizalom hiny miatt.

Regen ilyen nem volt amig vekony voltam...ez a csalodasok es a 20kg plusz miatt van.

Gaznak tartom magam kulso szemmel mint kulsoleg mint belsoleg.

Nem erzem volt magam egyetemen. Nem talaltam meg a tarsasagom,pedig vannak lanyok akikkel elvagyok de ez nem az igazi.Legszivesebben egyedul lennek sokszor.

Nem tudok ezer fele szakadni. Magamnak megfelelni (maximalista vagyok ) suliban,munkahelyen, otthoni problemak,egyedul vagyok es tudom hogy nem kellek senkinek, fogyozok,es kondizok..erre is figyelni,kozben kifele jatszani a boldog lanyt mert ha nem akkor egybol kerdezgetik hogy mi van velem...

Felek hogy anyu idos mar es latom sokszor mennyire megoregedett,es felek hogy hamarosan meghal (63 eves)

Penz sem eleg...Csomot dolgozom megis ilyen 30.000ft-nal tobbet nem kapok,es az semmire nem eleg. Annyira kivagyok idegileg,hogy legszivesebben sirnek most is.

Felek a jovotol,hogy elcseszem az eletem,diakhitellel fizetem a sulit is..attol is felek.

Ha arra gondolok hogy itthagyom a sulit akkor rosszul leszek mert az megint egy kudarc. Annyi mindent hagytam mar abba az eleben es utana megbantam,hogy ezt most nem akarom.

Most fogytam 2 honap alatt 8 kgt de ugy erzem hogy rajtam a fogyas nem segit. Nem erzem hogy tobb onbizalmam lenne. Nincsenek igaz barataim. A legjobb baratnomtol elakartam szakadni mert egyedul letre vagytam de most meg tul egyedul vagyok...

Rossz minden...

Ugy erzem mintha kivulrol figyelnem az eletem.Kituzok egy celt es nem latok mast magam elott csak azt es keptelen vagyok fejben lazitani.

Mi bajom van?


21/L


2017. máj. 2. 15:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert..telefonrol irtam
2017. máj. 2. 15:19
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

Ha régen vékony voltál, most a 20 kg miatt nem lehetsz KÖVÉR.......................


Kövér az mást jelent. Max. egy formás csaj lehetsz.


A baj oka máshol van. A te fejedben, te nem tudod elfogadni saját magadat, a nőiességedet.

2017. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a bajod, hogy nincs bajod. Kifogás, picsogás, nyafogás. Ilyenek a mai fiatalok. Ha lenne bajod, azt megtudnád. Ezek nem azok.
2017. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mennyi van még hátra a jogból?
2017. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elso eves vagyok..
2017. máj. 2. 15:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha akkor jelentkeztél a jogi karra, amikor már nem volt önbizalmad, akkor hagyd ott. Legfeljebb még ezt a félévet fejezd be.
2017. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
És keress valami olyan munkát, ahol másokon segíthetsz. Ez majd ad önbizalmat, helyes önértékelést.
2017. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Aztán majd még mindig folytathatod a jogot, ha akarod. (Bocs, nem engedi a gyk, hogy hosszabban írjak...)
2017. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Romos lelkű ne adjon másoknak tanácsokat. Először magában tegyen rendet.

Azt meg tán nem kéne írni, hogy hagyja ott, idióta. Nem ez a megoldása a bajoknak. Mint ahogy a kiló sem!! Ezt még ő is leírta.

2017. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hú,a 3-as micsoda segg.fej,ne hallgass rá! :D
2017. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!