Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jelölnek vissza. Miért?

Nem jelölnek vissza. Miért?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nem vagyok valami nagy pasizós, és sajnos ritkán van az, hogy megfogna valaki(nem csak párkapcsolatban, hanem emberileg, barátilag).

Nem vagyok bunkó, csak nehezebben nyílok meg. Na de a lényeg.

Anno volt egy srác, aki szimpatikus volt nekem és bejelöltem facebookon(ismert engem, köszöntünk is egymásnak az utcán). Nem jelölt vissza.

Hónapokra rá bejelöltem egy srácot, aki nagyon nagyon megfogott engem(egy rendezvényen láttam, de nem volt esélyem odamenni hozzá, mert a szüleivel volt végig). NEM jelölt vissza, és amikor írtam neki ismeretlenként egy üzenetet, akkor reagált.

A napokban megint volt 2 srác, akik az érdeklődési körük alapján szimpatikusnak tűntek nekem, kultúrált, intelligens embereknek tűntek, bejelöltem őket, és semmi, nem jelöltek vissza. Miért?

Értem én, hogy vannak, akik olyanokat jelölnek vissza, akit ismernek, de esélyt se adnak nekem az ismerkedésre, vagy, hogy megismerjenek.

Nem feltétlen pasijaimnak akartam őket, hanem érdekelt a személyiségük.

Nincs sok képem kint, legfőbbképp a rajzaim vannak kint, rólam meg kb. 4 profilkép, nem kihívó, nem mellkidobós, hanem rendes, kultúrált képek.

Van egy fiúismerősöm, akit viszont MINDENKI visszajelöl, és ő vallotta be, hogy a 50%-át nem ismeri az ismerőseinek, csak jelölget orrba-szájba.

Én, aki meg nem divatból gyűjteném őket, nem lehet visszajelölni.

Az ilyen fiúk miért csinálják ezt? Vagy csak szimplán lehet, hogy rondának gondolnak?


2017. máj. 3. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Vagy csak nem jelölik vissza az idegeneket.

Esetleg nem fb-n élnek vagy akarnak ismerkedni.

2017. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges, csak sajnos én meg itt merek ismerkedni egyelőre.

Élőben nekem nagyon nehéz.

Akire ráírtam és úgy reagált, azzal végül találkoztunk még régen, és 0-24-ben a facebookja be volt kapcsolva, illetve közölte velem is, hogy ott írt nekem, hogy késik a találkáról. Én meg közöltem vele, hogy nekem NINCS MOBILNETEM.

2017. máj. 3. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha facebookon mersz jelölni srácokat, akkor próbáld a társkeresőt. A legtöbb ember nem jelöl vissza facen idegeneket.
2017. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Már csak ilyenek miatt sem érdemes az egész face-szel foglalkozni.


Tiszta hülyeség ez a jelölgetés.

2017. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, akik nincsenek fenn FB-on, azok nálad eleve elvágták magukat?
2017. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú csajszi! Van egy "kis" önértékelési problémád. Mi történt veled, amiért ilyen tartózkodó tipus vagy?

23/L

2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek a férfiak rajtad kívül sok nőnek bejönnek, és válogatnak. Ez lehet az oka.
2017. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!