Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Facebooko...

Miért van az, hogy a Facebookon nagyon sok lány megosztja a születési hónapját és napját, de az évet nem?

Figyelt kérdés

Szerintem már ti is tapasztalhattátok, de ha nem, csak nézzetek meg véletlenszerűen 10 lány profilt, legyen az ismerős vagy sem, és jó eséllyel vagy semmi nem lesz születési adatként, vagy csak hónap és nap.

A kérdésem: Miért állítják be ilyenre, mi célból, milyen (belső) indíttatásból?

Ilyen válaszokat nem kérek: 'Mit foglalkozol te ezzel' / 'Magánügy, szärd le' / 'A Facebook egy színház' / stb.



2017. máj. 3. 20:41
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ok, én is ilyen lány vagyok. Nincs ott a születési évem. És miért nincs? Fogalmam sincs. Egyszerűen csak így jobban tetszik. Nem randizok nálam jóval idősebb vagy fiatalabb emberekkel, nem hazudok a koromról, a facebookot egyáltalán nem használom ismerkedésre, úgyhogy onnan az összes lehetséges potenciális randitémát, kort, képet, posztot letöröltem.
2017. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám is igaz, de én sem tudnom megmondani az okát.. Ugyan az mint az elsőnek.. Nem ismerkedem, nem hazudok a koromról, de ez egy érdekes kérdés, kíváncsi vagyok van e olyan, aki tudja :DD
2017. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bennem picit megvan a félsz, hogy valaki valamilyen módon vissza tud élni vele. Persze, ez csak paranoia, de manapság sose lehet tudni.
2017. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam sincs beállítva sem az év, sem a nap. Semmi.

Nem titkolom a korom. 30 vagyok.

Viszont nem vágyom reklámozni a szülinapom az ismerőseim körében.

Bár szűröm, hogy kinek igazolok vissza, vannak olyan emberek az ismerőseim között (pl. munkatársak) akiknek a kéretlen, álszent köszöntéseire nem vágyom. Ők életben sem tudják mikor van.

Akinek pedig számít, hogy tudja, az tudja face nélkül is.

2017. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy nem illik megkérdezni egy nő korát. Viszont ha kint van maga dátum, akkor mindenki látja, hogy szülinapja van és jönnek a szülinapi üdvözlő üzenetek.
2017. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak szimplán jobban tetszik így. Én sem titkolom a koromat, 20 vagyok.
2017. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy visszaélésre ad lehetőséget, ha a teljes születésnapját kiteszi valaki.
2017. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akárhogy is próbálom kitalálni ennek az okát én csak a következőre tudok gondolni ilyen esetben:

A korukat nem akarják közzétenni, de azért kirakják a hónapot és napot, hogy az ismerősöktől fogadhassák a köszöntéseket.

2017. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!