Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » én vagyok az egyetlen aki...

én vagyok az egyetlen aki szerint gáz Kasza Tibi?

Figyelt kérdés
annyira idegesít, hogy az hihetetlen. ahogy kinèz, az erőltetett ,törtető poènjai, ahogy pöszèskedik, plusz sudribunkó is.komolyan mondom meglátom ès egyszerűen nem hiszem el, hogy csak èn vagyok így ezzel?
2017. máj. 5. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, tőlem van helye a Földön, de hogy nem vagyok elájulva tőle, az is biztos.
2017. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogyis :D

Én facebookon beállítottam, hogy letiltottam őt, semmilyen posztját nem látom, nem látom, ha ismerőseim is lájkolnak tőle valamit. Muszáj volt, mert olyan bullshiteket dobott be tőle néha a hírfolyamom. Szerintem vállalhatatlan az egész jelenség. Buta, és igen, erőltetett szerintem is, kinézetre is ,,megcsinált".

2017. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom őt, egyszerűen irritál az hogy ő létezik.

Szó szerint én ha meg is látom valahol véletlenül már attól képes vagyok felhúzni saját magamat teljesen feleslegesen mert annyira irritál a viselkedése, a hangja, meg az egész szereplése meg érezteti hogy ő a nagy Kasza Tibi és másoknak kuss. Mondhat bárki bármit, a húgom például mindent megadna azért hogy találkozhasson vele valahol.

Meg alapból annyira unszimpatikus nekem hogy ha csak meg is látom egyszerűen őt nem kedvelem, és nem is fogom megkedvelni.

2017. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz, egy bekèpzelt egoista pö.cs, ő mindent jobban tud álandóan előadja magát, ő a nagy kasza tibicsoki.:)
2017. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam róla először, hogy elkezdtek ismerősök osztani a facebook oldaláról poénokat. Valahogy egyáltalán nem találtam viccesnek, nem az én stílusom, úgyhogy hamar letiltottam. Egyszer megnéztem youtube-on egy videót, ahol valakivel interjút készített, hát elég egyszerű egy ember, és akkor enyhén fogalmaztam... De hogy elegem lenne belőle? Igazából leszrom, nem különösen érdekel. Elegem azokból van, akik rám kényszerítik magukat, de egy TV-s celeb nem kényszeríti rám magát.
2017. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért reméljük, ha valami véletlen folytán látja ezt a kérdést az önbizalma ugyanúgy magmarad. 😏 Akit irritál a léte nem muszáj nézni. Ne értsétek félre én nem vagyok a rajongója vagy ilyesmi, de nem értem miért kell nyomon követni valaki olyan munkásságát, akit nem kedvelünk és a látványától is rosszul vagyunk. Én még azt sem tudom melyik adón van, de nem is akarom tudni. Nem utálom vagy ilyesmi csak számomra nem jelent semmit, hogy ő most milyen ciki műsort vezet és mennyire nem sztáralkat. Ha te jobb műsort csinálnál menj és söpörd le a pályáról. Sok sikert hozzá! 😋
2017. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Részmunkaidős, az a baj, hogy nem lehet elkerülni. Tévém már ezer éve nincs, úgyhogy nem nézném a szenny műsorát, de a neten is folyton szembejön ez az illető. Tipikus médiaprosti, semmi produktum, innen-onnan ollózott klisékkel vadássza a lájkokat.
2017. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki is mondta rá egyszer azt, hogy egy "tehetségtelen, buta, paraszt, személyiségnélküli lájkvadász, aki mégis megeszedte magát" Ja igen, a Puzsér mondta ezt és marhára egyet tudok érteni vele.
2017. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Crystal együttesben még elment mint "töltelék", de ez a showman stilus nagyon nem illik inkább égő.
2017. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7:

Facebookon letiltható, és akkor azt sem látod, ha ismerős like-olja, osztogatja. Hírportálon meg nem kell rákattintani.

2017. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!