Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Lassan 11. éve, hogy nem tudok továbblépni. Nem másokon, saját magam vagyok a probléma. Képtelen vagyok elérni a céljaimat, mindig feladok mindent 1 hónap után, dagi vagyok, állandóan csak hibáztatom magamat, egyébként jogosan. Nem nagyon ismerkedek, mert nem érzem jól magamat a bőrömben. Eddig csak a suliból állt az életem, elég sokat tanulok, de nemsoká véget ér az egyetem, én meg itt vagyok egy kezdetlegesen sem kialakított élettel. Félek szinte mindentől, az ismerkedéstől, pasizástól (még nem volt barátom soha), leendő munkától, stb.... Szeretnék egy másmilyen életet, amiben nem félek, hanem szeretnék élni, de nagyon. Ti hogyan változtatnátok ezen? Ahogyan én akartam változtatni, az eddig nem jött be, ezért kérdezem, ti hogy kezdenétek bele, ha a helyemben lennétek? Eléggé úgy érzem, hogy teljesen elrontottam az életemet és nem igazán látom a kivezető utat.
2017. máj. 6. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hány ilyen ember van, kb a háj is leolvadna rólad.


Mindig csak dramatizáltok, sírtok ilyen-olyan fórumokon és várjátok a biztató hozzászólásokat, célirányos útmutatásokat.


Na babám, adok valami mást. Egy kis kritikát. Hidd el, neked ez kell. Megsértődni kár rajta. Inkább szűrd ki belőle a hasznos dolgokat. Mivel az ÉN kijelentéseim, nyugodtan vehető semmisnek is, hiszen mindenki saját maga kell hogy formálja a világát. De ha már rinyálsz egy kis segítségért, akkor próbálkozz meg a feldolgozásával:


Dagi vagy? Szégyelled? Ez hátráltat a kapcsolatteremtésben? Fogyj le bacod! Ennél könnyebb feladat a világon nincs. Napi 1 órát kell sportolni. Érzed a szánalmat ebben a mondatban? Igen, 1 órát a 24-ből. Ez neked nem megy? Annak ellenére, hogy tudod hogy ez kéne? Szánalmas. Mert mondhatnám persze azt is, hogy oké, fogadd el magad, így is kelleni fogsz majd valakinek, de a helyzet az, hogy a férfiak 90%-át nem érdekled majd, tehát marad rád csekély 10%, ami elég kicsi esély, hogy bármikor is elkelsz. A másik gond pedig az, hogy alapból nem fogadod el ezt a helyzetet, tehát hogy kövér vagy. Akkor meg? Húzzál sportolni te szerencsétlen.


Az meg, hogy a céljaidat max 1 hónap után elsüllyeszted, mint a Titanicot, ennyit jelent: azok nem célok csak bugyuta ábrándok, ami leesik az agyadnak kb 1 hónap alatt, aztán felteszi magának a kérdést: ezt most akkor minek is? Aztán mivel válasz nincs -> ""cél"" törlése. Hát-hát... bizony, az a kis számítógép nem olyan hülye ám, mint hiszed. Az a baj, hogy az agyacskádat nem te irányítod, hanem az használ téged. Ezt a mondatot meg ha nem érted, akkor tényleg epic fail az életed.


Az olyan embereknek, mint te találták ki ezt:


"Amíg nem szereted önmagad, mások sem fognak."


Első számú feladat, hogy szeresd meg önmagad. Onnantól kezdve meg alapból nem fogsz ilyen hülye kérdéseket feltenni, rinyálni meg pláne nem. Na heló.

2017. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!