Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki egy csapatépí...

Szerintetek ciki egy csapatépítőn becsiccsenteni (lányként)?

Figyelt kérdés
Igazság szerint sosem szoktam inni és ennek meg is lett az eredménye. Folyamatosan itattak minket, keveredtek az alkoholok és nem mondom, hogy részegre ittam magam, de azét "vidám" lettem tőle és eléggé felszabadult lettem, pedig amúgy nagyon zárkózott vagyok.
2017. máj. 6. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

hááát, ha úgy vesszük, akkor igen... csapatépítőn -őszintén szólva- aljas módon a sárga földig kell inni magunkat! :D Szóval ha ez nincs meg, akkor az nem is igazi csapatépítés :D


Ha a felszabadultság megvolt, akkor az amúgy épp elég, max a következő szint, ami még minden bulin-eseményen teljesen okés, wiki szerint:

-Eufórikus állapot: kb 0,3-1,2 ezrelékpont között fellépő állapot, amely során az illető kissé felszabadulttá, derűssé válik, illetve a megszokottnál többet beszél. A precíziós mozgások ügyetlenné válnak, de komolyabb egyensúlyzavarok nem lépnek fel.

-Izgatottság: kb 0,9-2,5 ezrelékig alakul ki, a hangulat itt már nem egyértelműen derűs, sokkal inkább ingadozó. A delikvens adott esetben olyan dolgokat cselekszik, amit józan állapotban nem követne el. Megfigyelhetően lassulnak a reflexek, és romlik az érzékelés, valamint a felfogás. Észrevehetően bizonytalanná válik az egyensúlyérzet, súlyosabb esetben akár emlékezete is kihagyhat.


és ami már sok lehet, és tényleg ciki, sárgafődes:

-Zavarodottság: kb 1,8-3,0 ezrelék közötti állapot, melynek során a mozgáskoordináció már elég bizonytalan, és a térbeli tájékozódás képessége is romlik. A tudatos összemosódik a tudatalattival, cselekvésének szándékai nem egyértelműek. Rosszullét jelentkezhet: fejfájás, hányinger vagy hányás. Levertség, rossz artikuláció szintén jellemző, valamint a különböző külső ingerekre (főként fájdalomra) történő intenzívebb reakció.

-Aluszékonyság: kb 2,5-4,0 közötti ezrelékpontok esetén fellépő állapot. Lomha mozdulatok, koordinálatlan mozgás jellemző, a reakcióidő nagyon elhúzódhat bármiféle külső ingert illetően. Fokozott rosszullét, hányás, vizelettartási nehézségek jelentkezhetnek. Súlyosabb esetben a személy képes akár a leglehetetlenebb testhelyzetekben is elaludni.

meg a többi...


És a keverésekre figyelj, maximum 2 fajta piát igyál! Ha 3-4-5-... félét összezagyválsz a gyomrodban, abból hányás lesz. Nameg a hidratálás... vizet mindenképp sokat kell inni, mert az alkohol elvonja a szervezetből.


És ha ezek megvannak, akkor mindenképp jó élmény lesz egy neked egyivós esemény :)

2017. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon-nagyon ciki!

"Folyamatosan itattak minket", beléd öntötték az alkoholt???

Ha úgy vélem, elég volt, kínálgathat bárki. Főleg úgy, hogy sosem szoktál inni, nem tudhatod, hogyan hat rád.

2017. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha ott ez ciki, ott kellene dolgoznom :)... Nalunk az a ciki, ha bem isszak le magukat a sarga foldig... Es nem hagynak beken, h igyak... Es nem ertik a nemet, mert nekik pia kell, h jol erezzek magukat
2017. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Egyneműek között nyilván nem, de egy férfi számára egy becsiccsentett nő nagyon lelombozó tud lenni.
2017. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
73%
Igazából attól függ milyen csapat és milyen helyzet volt. Szerintem mindig olyan szinten illik inni, amennyire a társaság iszik. Ha ők nem sajnálják öntözni a torkukat, akkor lehet többet. Fordított esetben gáz, ha senki nem iszik, te meg lerészegedsz mint a disznó.
2017. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!