Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért adjam át a helyemet egy...

Miért adjam át a helyemet egy nyugdíjas hölgynek a buszon?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert lehetnek olyan ízületi problémái, amivel neki jobb ha leül, mint ha áll, meg nincs már olyan izomzata, mint fiatal korában, tehát megkapaszkodnia is nehezebben megy.
2017. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Haord2017 ***** válasza:
29%
Nem kell de illik atadni, nehezen tud mar sokat allni ilyen idosen nagyon rossz lehet a szomszedban is van egy oreg neni 86 eves es nemreg pont azon gondolkodtam milyen rossz lehet neki, meg a funyirashoz is embert kell hivnia kegyetlen lehet ha az ember megoregszik, en szeretnek meghalni fiatalabb koromban inkabb.
2017. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktam atadni a helyem. Tulsagosan jol emlekszem azokra az oregasszonyokra akik amikor 7-12 eves voltam megfogtak a taskamat es leloktek a buszrol csakhogy felferjenek a reggeli csucsidoben. Vagy amelyik bottal vagott ra a labamra hogy menjek mar arrebb. Felolem felfordulhat az osszes nyugger akkor sem adom at a helyem.
2017. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Utolsót meg tudom érteni. De nem hiszem hogy az a megoldás hogy akkor ezentúl mindenkit utálunk. Sokkal inkább az hogy annál az esetnél mikor ez történik kiállunk magunkért. Öreg emberrel szemben is ki lehet kérni hogy "Még egyszer megüt a botjával utólag is rászolgálok kérem szépen!/A hátadon töröm ketté." És ettől függetlenül ugyan úgy kedvesnek lenni a kedves öregekkel.

Nem mindenki aki öreg bunkó. Minden életkorban vannak bunkó emberek.

2017. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy vagyok vele, hogyha az adott illető látványosan nehezen jár, áll, akkor átadom egyébként viszont nem. Attól,hogy valaki nyugdíjas még tudhat állni és lehet jó állapotban, továbbá én fizettem a jegyért ő meg nem.
2017. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok róla, hogy jogilag szabályozva lenne ez, úgyhogy nem kell átadnod. Illem „szabályozza” ezt a dologot, azt meg nem kell betartanod, max bunkónak néznek, azt meg te döntöd el, hogy megfelel-e neked.
2017. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Pistike ül a buszon, mellette egy idős nénike áll.

- A néninek fáj a lába?

- Igen, fáj.

- Amikor fiatal volt, biztosan mindenkinek átadta a helyét!

- Igen, kisfiam.

- Na látja, ezért fáj a néninek a lába!

2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a 2-es valaszolot jol lepontoztak, pedig nem irt hulyeseget sztem igaza van, lehet hogy a nyanyák magukra ismertek???
2017. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én aszt nem értem miért mindig a legforgalmasab idöben mennek.Nem érne rá 1 órával késöb hova siett munkába vagy iskolába.Állandóan az orvoshóz akkor maradjon korházban nevetséges.
2017. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora tahó vagy te előző!! Ilyenkor szégyellem, hogy te ember vagy!
2017. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!