Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok családot de milyen...

Nem akarok családot de milyen munkával helyetesíthetném majd a hiányt?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket. Ebbe teljesen biztos vagyok. Saját házam sosem lesz így az örökbefogadás is kívan zárva.

Viszont nem.akarok magányos lenni, egész eddigi életemben az voltam.

Milyen munkával helyetesíthetném ezt az ürességet majd?


Egyszerűen nem akarok terhes lenni, nem akarok anya lenni , nem akarok akkora felelősséget miközben saját magamat sem tudom megvédeni, max 35 éves koromig akarok élni tovább nem.

17/L


2017. máj. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is így gondoltam! Most meg már 3 van... Egyszer így másszor úgy gondoljuk. De nem kell egyedül lenned. Van olyan pali aki szintén így gondolja. Sőt egy párost is ismerek akik így tolják hogy nincs gyerek.Van viszont Törökország minden évben + síelés meg még egy tengerparti nyaralás.Van lóvé ha nincs gyerek.
2017. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen munkával? Hát ami érdekel, amit szeretsz, amiből most nem a minimumot tanulod, hanem elmélyedsz benne, ami olyan fontos neked, mint a lélegzés. Mi nem tudjuk mi az, mert nem avattál be. Az, hogy nem akarsz terhes lenni, nem egy életprogram. Az, hogy mi a akarsz lenni az inkább.

Mi akarsz lenni?

2017. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Saját házam sosem lesz így az örökbefogadás is kívan zárva."


Hogy függ össze a kettő?


Biztos bennem van a hiba, de ha nem akarsz családot akkor szerintem a hiányáét sem fogod érezni. Én pld. nem akarok itthonra macskát, és semmilyen hiányérzetem sincs amiatt mert nincs is.


"max 35 éves koromig akarok élni tovább nem. "

Akkor majd másképp gondolod.

De ilyen erővel akkor minek addig is nyűglődni?

2017. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a hiányát érzed valaminek, na azt akarod..szeretnéd..
2017. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igyekszem a tisztelet legmagasabb hangján szólni Hozzád. Komolyan. Nem akarok viccet csinálni a problémádból.


Tudod, 17 évesen az emberek nagy része azt hiszi, tud eleget a világról, ismeri azt és joggal utálja. Azt hiszi, h amit eddig látott a világból, amit eddig átélt, az feljogosítja, h jóelőre meghozzon döntéseket, és azt is gondolja magáról, hogy ezekhez a jelenlegi döntésekhez majd tűzön-vízen át ragaszkodni fog tudni.


Sajnos nem sokat írsz magadról, a néhány mondatod alapján természetesen nem lehet megtudni, hogy milyen ember vagy. Néhány dolog azért kiderül Rólad:

1. a közismert tények: nem vagy vak, tudsz írni (a gyaki 17 éves felhasználóihoz képest nem is olyan rossz helyesírással), van internet hozzáférésed, és ma este háromnegyed hat körül volt szabadidőd. Mit gondolsz, hányan vannak Rajtad kívül, akiknek ilyen kombinációban vannak tulajdonságaik/lehetőségeik? A hét egész öt milliárd ember közül a privilegizált kisebbséghez tartozol.


2. amit joggal gyaníthatunk: boldogtalan vagy. Az érzelmi háttered nem stabil és/vagy nem támogató. Szegénységprogram van már most a fejedben (az ingatlantulajdonlásról). Tudsz összefüggésekben gondolkodni (örökbe fogadás). Vannak szociális igényeid (tudsz az ürességről). Nem látsz magad körül pozitív felnőtt és/vagy családi példát. Igen erős az önprogramozásod (nem lesz, nem akarok stb), sajnos szinte majd mindegyik vágyad önkorlátozó. Van önismereted, legalábbis csírájában, van célkijelölő képességed. Kudarc- és kockázatkerülésed a megszokott a Te korosztályodban Közép-Kelet-Európában.


3. nem tudod magad megvédeni -ez azt jelenti, valamit (fiz. v érzelmi értelemben) magad ellen irányulónak érzel.


Természetesen felelőtlenség lenne ezek alapján részletekbe menően nyilatkozni arról, mivel lehetne pótolni a családalapítás elutasítása miatti későbbi hiányérzetet. Csak általánosságban lehetne nyilatkozni. Vagy akarsz még magadról mást megosztani?


Üdv ŘʁᴚṘꓤꞦ

2017. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Milyen munkával helyetesíthetném ezt az ürességet majd? "


Ez a kérdés felesleges.


Az ember nem azért él, hogy DOLGOZZON!

2017. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!