Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít? Többi...

Szandialex kérdése:

Ez megcsalásnak számít? Többi lent

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, Ő is belém, de van barátja és őt is szereti, még szűz vagyok, de 10 hónapja tart a dolog, és csajhoz hozzá se nyúltam, csak tegnap.. De csak oral volt, és most nagyon bánt a dolog.. 17/f

2017. máj. 9. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megcsalta veled a barátját. Gondold végig, szeretnél-e bármit is egy ilyen csajtól, mert neki úgy látszik, belefér az értékrendjébe.

Egyébként nem értem, ha most bánt a dolog, akkor miért kellett...

2017. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az orál megcsalásnak számít-e? Kérdezd meg Hillary Clintont, hogy bántotta-e, hogy a férje más nőket szopat.
2017. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, ha a te baratnőd szopna le egy másik fiút a hátad mögött, neked nem is esne szarul?
2017. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, itt mi a kérdés? Ha neked lenne barátnőd, aki a tudtodon kívül másik fiúkkal kavar 10 hónapig, majd leszopja őket, akkor nem éreznéd megcsalva magad?


Meg amúgy sem értem, hogy miért pont most érzed a lelkiismeretfurdalást, a 10 hónap alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy van a lánynak barátja, csak most, miután leszopott? Ezért nem értem, hogy lehet ilyen 8 évesen gondolkodni. Csak akkor kezdj egy csajjal, ha akármi történik, nem kell utána rosszul érezned magad. Szóval, vagy ne legyen egy csajnak senkije, vagy ha van, akkor meg ha már belekezdesz valamibe, vállald, hogy ha kavarsz vele, akkor a csaj megcsalja a párját. Ha ezt vállalod, akkor utána minek érzel lelkiismeretfurdalást? Nem a szopás után tudtad meg, hogy van valakije, hanem már akkor is tudtad, amikor még csak gombolta ki a nadrágod :D


Mondjuk azt sem értem, hogy miért te érzed magad rosszul, hiszen te nem csináltál semmi rosszat, igazából a lány csalta meg a pasiját... Ez egy ilyen lány, ha nem veled, akkor mással teszi meg, úgyhogy itt te semmi rosszat nem tettél... Ugyanis ha egy lány hűséges, akkor senkivel nem csalja meg a barátját, de ha nem, akkor onnantól kezdve nem az idegen pasi hibája...

2017. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Röviden, tömören. Igen!
2017. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az a lány csinálta akinek van barátja, hanem egy másik, ezért érzem azt h lelkiismeretfurdalasom van
2017. máj. 10. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Öm a kèrdèsbe ugy irtad hogy a csaje szeret tèged is meg a szerelmèt is. Ès ha gatyádat tologatta megcsalta az embert, de ha csak szimplán eliirtad a kèrdèst h van a csaje meg a pasija meg a nő aki egyedülálló akkot nem. A csaje rèszèről. Jól láttom a világot :) 12/F
2017. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te 12 évesen mit csinálsz itt amúgy? 😆 Kérdést se érted
2017. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!