Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számit? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromal 2 éve vagyunk jelenleg egyutt lakunk a baratom fiu testverevel. Eszre vettem hogy bejovok neki egyfolytaba szemezni akar ram mosolyog kedvesen szol hozzam nekem is bejon mint fiu de a testvere a baratom akit nagyon szeretek utolag sok problemaink vannak sokat veszekszunk.. Talan ezert lenne hogy ra tudok nezni mas fiura is? Nem tudom mit tegyek nagyon vonzodom a testverehez szerintem o is hozzam de ettol mar rosszul vagyok. Mit tegyek?

2017. máj. 7. 23:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam az elso mondtatot. A baratommal 2 eve vagyunk egyutt es a fiu testverevel lakunk.
2017. máj. 7. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem számít annak, de csak óvatosan iszogass kettesben a testvérével mert ott jóval közelebb kerültök majd egymással, feltehetően negatív távolságba.
2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Feküdj le az apjukkal, akkor az majd rájuk szól, hogy ne veszekedjenek, hanem szépen osztozzanak meg rajtad!
2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# kibeszél itt lefekvésröl?
2017. máj. 8. 00:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Sose csalnam meg a baratomat esmar ettol.is rosszul vagyok sose tetszet senki mas amiota a parommal vagyok elkezstunk szemezni amiota vellunk lakik. Az elentéte a baratomnak o nyugodt kedves halkan beszel. Nagyon szegyelem magam emiatt hogy eztcsinalom foleg hogy 90% tudom hogy a testverenek is tetszek. De nem mernek soha lepni elore mert szeretem a baratom es nem csinalnam meg ezt vele. Mit csinaljak? Hogy ne gondoljak a tetverere es hogy keruljem a szemezest vele?
2017. máj. 8. 00:08
 6/7 A kérdező kommentje:
3# kibeszel itt lefekvesrol?
2017. máj. 8. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:

És mit szeretsz annyira a barátodban, ha a tesója legslább ugyanolyan helyes, de kedvesebb, fivyelmesebb és aranyosabban bánik veled?

A testvérhez kötődsz érzelmileg és külsőleg is bejön, szóval igen, megcsalás.

A nyafogás, hogy sosem tennél ilyet, az meg csak mentegetőzés.


Szakíts a barátoddal vagy költözzetek külön.

2017. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!