Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A csók számít jobban megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók számít jobban megcsalásnak vagy a szex?

Figyelt kérdés
Szerintem a csók. A prostik fele nem is vállal csókot, végülis az a szeretet jelképe, a szex meg nem jelent sokmindent. A férfiaknak űritési kényszerük van, folyton kanosak, egy-két naponta verik a gyíkot. De van e a férfiaknak olyan kényszerük, hogy egy-két naponta meg kell csókolniuk valakit? Szerintem nincs.

2017. máj. 2. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ez sokkal összetettebb dolog.

a szex sem mindegy, hogy érzelmek nélküli testi vágy kielégítése, vagy szenvedélyes összefonódás...

rohadtul nem ugyanaz a kettő.

Viszont egy kapcsolatban ha vagy, igen a csók is megcsalás. Hiszen máshoz vonzódsz, mint akivel vagy. Nem fer dolog.

Volt, hogy ezért dobtam ki az aktuális barátnőmet, mert megtudtam, hogy egy buliban mással smárolt.

Nekem ez nem fér bele, mint ahogy az sem ha mással szexel.

akkor inkább ne vallja be, vagy ne tudjak róla.

Amíg velem van, és én hűséges vagyok, vica versa is elvárom ezt!

26/F

2017. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haha nyilvàn a szex
2017. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő. Ritkán van az, amikor a csókot erőszakolják valakivel szemben.
2017. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő megcsalásnak számít. Itt azt kell nézni, hogy mi az ami bizalomvesztéssel jár, mert pl egy nyitott kapcsolatban csak az számít megcsalásnak, ha nem tartják be a meghatározott szabályokat. Egy teljesen monogám kapcsolatban pedig minden monogámiával nem összeegyeztethető tett, hazugság vagy érzelem bűnnek számít, megcsalásnak.
2017. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő természetesen.
2017. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!