Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Úgy érzem...

Velem van a baj? Úgy érzem egy csőd vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Úgy érzem az életem bukások sorozata. Egyetemre járok most fogok végezni. Több évet nappali tagozaton voltam azonban kaptam egy melót ahol egy évig voltam és átmentem levelezőre. Ezt a melót egyszerűen megutáltam, hülyék voltak az emberek úgy beszéltek a másikkal a végére hogy elment az életkedvem. Ezután gondoltam belekezdek saját vállalkozásba. Ezt csinálom szeretem tök jó csak ilyen mikro vállalkozás ami mellett nem jön be sok pénz és sok az időm is. Gondoltam nézek új állást és mellékállásba pedig a vállalkozást. Már dolgoztam azóta vagy 5 helyen mindenhol pár napot mert utáltam mindet. Úgy érzem velem van a baj. De egyszerűen gyomorgörcsöm van mindenhol érzem hogy én ezt nem akarom és ha tovább csinálom azt sem tudom ki vagyok. Mindenki szid hogy lusta vagyok meg más örülne ha lenne munkája. Bűntudatom van szégyellem magam is emiatt. Ahol voltam egy évet ott a vállalkozás miatt léptem ki mert azt hittem felemészti az időmet de nem úgy alakultak a dolgok. Úgy érzem magam alatt vágom a fát egész életem során. Tényleg egy lusta csődtömeg lennék? Depressziós lettem egyszerűen.
2017. máj. 9. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem veled van a baj!
2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit utáltál a munkahelyeiden?

Szerintem csak nem adtál magadnak elég időt beilleszkedni, betanulni.

2017. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!