Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttok realitást arra hogy...

Láttok realitást arra hogy megnyerjük ma az euroviziot?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen top 3-ban vagyunk youtube-on.

Persze persze nem erről szól hanem diplomácia stb stb.. de azért mégis. Byealex is nagyon szép helyezést ért el pl pár éve.

Szerintetek?

21/L


2017. máj. 13. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Hát a szöveg sem jó. Szerintem semmi extra nincs benne.

Nem akcentusa van, hanem képtelen kiejteni rendesen a szavakt.

Nincs énekhangom, de pár barátomnak van. Őket nyugodtabb szívvel küldtem volna ki.

2017. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nekem viszont van énekhangom :) Énekes vagyok és azért hallom hogy mi jó mi nem. Nem mondom hogy az én véleményem a szent de hallásom az van és észreveszem ha rossz valami.

Épp ezért nem tetszik pl az olasz sem. Meg elég sok dal sem az idei eurovizion

2017. máj. 13. 22:32
 13/21 A kérdező kommentje:
Egyébként igen.. a cigányoknál előfordul hogy máshogy beszélnek. Nem képtelen kiejteni, hanem ő ezt szokta meg. Olyan mintha valaki pl felvidéki. Totál más dialektusban beszélnek. Ez nála ilyen..
2017. máj. 13. 22:36
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell ahhoz énekesnek lenni, hogy halljuk, ha valaki hamisan érdekel pl...

Amúgy nekem Lettország és Azerbajdzsán produkciója tetszik legjobban.

19l

2017. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen ahhoz nem :) De Jocinál egy db hamis hang nincs :) :)
2017. máj. 13. 22:45
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát először nekem sem volt szimpi Joci dala, sem az, hogy cigányt küldünk ki. Viszont kicsit megváltozott a véleményem, szerintem a dal jó a maga nemében, annak ellenére, hogy nem az én műfajom, Joci tehetségét is elismerem. Meg neki is ugyanannyi joga van indulni, képviselni a kultúráját elvégre Magyarországon él, Magyar állampolgár, meg nincs is saját országuk, aminek színében indulhatna. Tényleg elsőre nehezen érthető a szöveg, de a ha többször meghallgatod, megérted.


Azt nem tudom, milyen esélyünk van, mindenesetre a külföldiek nagyon dícsérik.

2017. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

"Akkor minek írtál ide? :)"


Bocsánat! Egyszerűen nem tudtam magamban tartani. ;)

2017. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na ezért nem kell nekünk soha többet ide jelentkezni. Mi soha a büdös életben nem fogunk nyerni itt mert a zsűri ( politikai, diplomáciai ) befolyásoltság miatt lehúz minket a pi***csába. Innentől kezdve tök mindegy hogy mennyire jó a zene, és mennyi pontot kapunk az emberektől Európában..soha nem nyerünk mi itt. Ennyi lényegében.

Azért az hogy itt Magyarországon lehúzzák a p**csába

meg így cigány úgy cigány aztán

kimegy EURÓPÁBA és 42 ország közül elhozza nekünk a 8. helyet egy CIGÁNY...

azért az rohadt nagy dolog

ez a legnagyobb dolog szerintem

2017. máj. 14. 01:01
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok

Nekem sem igazán tetszett a mi számunk, de azért sokkal jobb volt szerintem, mint mondjuk Portugália..Nem is értem, miért szavazott rájuk mindenki, szerintem egy unalmas és pocsék szám volt, amikor meghallottam, csak néztem, hogy komolyan ezt a dalt küldik ki az Eurovízióra?? És ez nem csak az én véleményem, minden ismerősöm, aki nézte, azt mondta, hogy neki nem Portugália volt a kedvence..

Szóval ja, eléggé úgy látszik, ez a műsor már nem a zenéről szól, hanem inkább a politikáról..

2017. máj. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igen.. Alapvetően ez volt az egész szavazási rendszer megváltoztatásának a célja szerintem. Így baromira bele tudnak nyúlni a végeredménybe. Portugália? Komolyan? Nem akarok tapló lenni de nekem ez egy disney dalt juttatott eszembe egy asperger szindrómás férfi előadásában.

Nekem ennyi a véleményem a portugál dalról.

2017. máj. 14. 01:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!