Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megnyerhetjük az...

Szerintetek megnyerhetjük az EuroVíziót? Akár most, akár általában valaha?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Mindig valami beképzelt, álmosképű lúzert küldenek ki.
2016. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem valószínű.
2016. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem.Soha nem a dalokról ,előadókról szól/szólt ez a verseny hanem színtiszta politika ezért semmi esélyünk sincs megnyerni.
2016. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan látom, de akkor hogyhogy egyszer nyertünk? Vagy rosszul tudom?
2016. máj. 15. 01:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nyertünk még egyszer sem :D
2016. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne.
2016. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legjobb helyezésünk 4. hely volt, talán 1994-ből (de az biztos, hogy 90-es évek eleje).


Ez a verseny a politikáról és a diplomáciáról szól, legutóbbi nincs nekünk, utálnak minket körben, szavazatokat nem kapunk.

A szomszédos országok egymásra szavaznak, minden évben le van zsírozva, ki nyerhet, és azért a homokosokat se szabad elnyomni.

Olyan országok vesznek részt rajta, akiknek területileg köze nincs Európához, de nyomják az EBU-ba a pénzt.


Tehát a válasz: nem nyertünk, de nem is fogunk soha.

2016. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem, hogy egyes országok mi a fenét keresnek itt.
2016. máj. 15. 23:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megnyerhetnénk valaha is, de ugyan minek? Én Magyarország helyében el sem indítanék senkit ezen az előre megrendezett giccses homokparádén.

Amúgy a csávó elég hamis volt, valóban nem divatmajmokat kéne elindítani, hanem olyanokat akik valóban tudnak énekelni és ha már az országomat képviselem ne angol nyelven induljak hanem a saját nyelvemen.



Színtiszta politika az egész. Ez már akkor egyértelmű volt számomra mikor az ukránok a háborúhoz kötött dalt énekelték, a németek Izraelre nyomták a 12 pontot. Továbbá a németek ahogy elnézem semmilyen népszerűségnek nem örvendenek, ez teljesen kitűnik abból hogy csak utolsók lettek. A helyükben én nem égetném magam ilyen parádékon.


Őszintén szólva, személyes meglátásom, de eltelt 71 év hogy a háború fejeződött és hatásai még a mai napig tartanak. A németek próbálnak hízelegni, bevágódni, őszintén én a helyükben nem tenném. Ők vesztettek, fogadják el, és próbáljanak kimászni a gödörből. Ugyanúgy a győztesek is bűnösök, elvégre Németország nem önmagát bombázta a háborúban, a háború nem a jó és a rossz küzdelméről szól.


Szóval nem nyerhetjük meg az Eurovíziót és józan komoly gondolkodású ember még csak nem is akarna egy ilyenen nyerni.

2016. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jogos, hogy igazából nem éri meg megnyerni, de azért érdekes kérdés. De túlzásnak tartom, hogy józan gondolkodású ember, ez tipikus GyK-s túlzás.
2016. máj. 19. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!