Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtaláltátok számotokra a...

Megtaláltátok számotokra a helyes irányt? Amiben ki tudtok teljesedni és azt érzitek, hogy őszintén ezt akarjátok csinálni? Illetve éppen keresitek még?

Figyelt kérdés

Leginkább munka ügyben értelmezendő a kérdésem.

Érdekelnének a részletek, az oda vezető út, hogyan sikerül megtalálni, csak úgy random jött, vagy valami rávezetett esetleg.

Azok válasza is érdekelne, akik jelenleg is keresik, a kételyek, az aggályok, tehát mindkét oldalra kíváncsi vagyok.


2017. máj. 14. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érzem elég közel vagyok hozzá. Elvégeztem a BSc-t, most dolgozom a szakmámban (bár csak diákmunkásként), ősztől master, továbbtanulás és bízom benne hogy összejön az amit terveztem.

Igazából, az anno talán megalapozatlan, "mert nekem ez tetszik" döntéseim jól sültek el, jól éreztem rá, hogy a későbbiekben mi az amit szívesen csinálnék, én pl. már elsőévesen kinéztem a szakirányt, ilyenek. Persze voltak tudatos, átgondolt lépések is.

2017. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs olyan, amit szivesebben csinálnék annál, amit éppen csinálok.

Persze ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy egész hátralévő életemben ezt akarom majd csinálni.


Jelenlegi munkám: cégen belül, amikor már azt terveztem, hogy kilépek, mert az akkori munkám már nem felelt meg az elvárásaimnak, akkor adódott egy lehetőség átmenni másik részlegre, csak ideiglenesen. Éltem a lehetőséggel, részben azt csinálom amit az előző munkakörömben is, de mellette még sok minden mást is. Itt van lehetőségem fejlődni, és még érdekel is.

2017. máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok, azt elfelejtettem, hogy ideiglenesen, 2 hónapra vettek át, aztán mivel látták, hogy egyrészt lelkes is vagyok, meg annak ellenére, hogy nincs meg a háttértudásom sem tapasztalatom a munkakör velejéhez, hajlandó vagyok tanulni és elég gyorsan is tanulok. Marasztaltak, jelenleg több, mint másfél éve vagyok ott, és valószinűleg ebben az évben feljebb is kerülök.
2017. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!