Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek így rendbe szedhet...

Szerintetek így rendbe szedhetem az életemet?

Figyelt kérdés

Most hagytam ott az egyetemet ( jog, igazságügyi igazgatási) mert nem tetszett.. nem éreztem jól magam plusz önköltségesen voltam és 2 millás tartozásom lett volna a végére. Ugyhogy most úgy gondoltam váltok.

Beadom a jelentkezésem 3 helyre ( óvodai titkár, iskolai titkár,számivteli asszisztens )

1. kérdésem hogy beírhatom az önéletrajzomba hogy 1 évig jártam egyetemre vagy ezt nem kell?

2. Diákmunkákat beírhatok ha kb fél évig csináltam és jó kommunikációs képességekre lehet következtetni belőle? ( Eon-ügyfélszolgálat)


Nagyon jók a munkák amiket találtam csak az a baj hogy 30-40km-el odébb vannak egy másik városban. Mennyi az esély rá hogy kapok utazási térítést ha esetleg felvesznek? (25.000Ft lenne a bérlet)

Közben most nyáron az első havi fizumból megszeretném csinálni a jogsit illetve elkezdeni augusztus 16.-val egy fogászati asszisztens okj-t mert jövőre a Semmelweis egyetem ápolói szakjára szeretnék jelentkezni levelezőre államilag támogatott képzésre.

Tudom nagyon elterveztem de valamit muszáj kezdenem az életemmel mert itt vagyok 21 éves és semmi képzettségem nincs az érettségin kívül...


2017. máj. 14. 13:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az okj-t azért szeretném megcsinálni mert 1 év az rengeteg idő tanulás nélkül és nem akarom hogy az legyen végül hogy mégsem megy az egyetem, vagy nem is jelentkezem mert elszoktam a tanulástól stb stb.. illetve egy jó alap is lenne a főiskola szempontjából ez az egészségügyi okj.
2017. máj. 14. 13:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sok sikert! :)
2017. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valaki még? :/
2017. máj. 14. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Óvodai titkár, iskolai titkár.. Ne haragudj, de ezeknek nem sok értelme van. Bérminimumos fizetés, már ha találsz munkát. Ilyenre kár időt szakítani.

Számviteli asszisztens egy fokkal jobb.

De szerintem ezekre ne szakíts időt energiát feleslegesen.

Inkább ezek helyett tanulj nyelvet, valami érdemesebbet pl: angol,német, spanyol, orosz..


A fogászati asszisztens képzés már sokkal jobb ötlet, abba vágj bele.

A jogsi is jó ötlet.


Amúgy a kérdéseidre a válasz:

1. Azt az 1 év egyetemet ne írd bele, nem túl jó pont, hogy 1 év után ott hagytad... Nem utal kitartó jellemre.


2.Diákmunkát beleírhatod, azzal nincs gond.


3. Ha felvesznek egy nem helyi lakost, akkor minimum 86%-ban tériteni kell az utazást.

2017. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó... ezek hogy óvodai titkár stb.. ezek már a munkák..

Erre fogok jelentkezni holnap...

2017. máj. 14. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaa bocsi félre értettem akkor :)

Akkor persze, rendben van a dolog, jók a terveid :)

2017. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

,,egy jó alap is lenne a főiskola szempontjából ez az egészségügyi okj."

Minek?

Kimész külföldre egy hónap alatt keresel annyit még csicskásként is mint itt fogsz diplomával meg akármivel a kezedben. De azért sok sikert.

2017. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak felvenni egyik munkara sem amire jelentkeztel protekcio nelkul, nem viccelek. Neked csak egy erettsegid van baratom, egy bukott jogasz vagy, sehova nem kell egy bukott jogasz.
2017. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hűűűűűűű de borzasztóan butus vagy.

Nem jogász voltam 1.

Kettő nem kibuktam hanem saját döntés miatt itt hagytam az egyetemet mert nem akartam milliós adóssággal kezdeni az életem

Szép napot drága

2017. máj. 14. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
A befejezetlen tanulményt nem nagyon szokás beírni. Nem kifejezetten jó pont. A diákmunka mehet, abból legalábbtudják, hogy már van némi munkatapasztalatod is. A terveid azok jók. Sok sikert hozzájuk! :)
2017. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!