Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? (Lent)

Mit lehet tenni? (Lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmnek egy fiú sokszor írt, hogy még előttem is simán megcsókolná, meg azt, hogy ő bármi áron össze jönne vele. Meg mindig az ő lakásuk felé sétáltatja a kutyáját, amit eddig soha nem csinált. Erről már a szülei is tudnak, de még a nevelőapja is mondta, hogy ő is fél a gyerektől. Tegnapra a barátnőm megbeszélt egy találkozót ezzel a gyerekkel, hogy személyesen megmondja neki, hogy jó lenne, ha leszállna róla. De viszont ezzel a gyerekkel én egyáltalán nem vagyok jóban, úgyhogy én addig vártam rá a parkban. De mikor arra sétáltak, a gyerek meglátott, és mondta neki, hogy nem jön oda hozzám, mert nem akar bunyót. Utána én elköszöntem barátnőmtől, és eljöttem haza. Este még beszéltünk, és mondta, hogy a gyerek azt mondta neki, hogy ő akkor is meg fogja szerezni, meg hogy bántani fogja. És, hogy nem fog róla leszállni. Mit lehetne ezzel tenni? Mert ilyen helyzetben nem voltam még soha. Ja és csak úgy mellékesen mondom, hogy énis félek ettől a gyerektől. Légyszíves segítsetek! Az esetleges hibákért bocsi!

2017. máj. 15. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőd nem értem, felesleges volt találkoznia vele már alapból! Tiltani kellett volna rég és elkerülni! Kész, ennyi a megoldás. Majd rájön hogy sehogy sem szerzi meg... Barátnődnek is jó példa arra hogy nem kéne mindenkivel "írogatnia".
2017. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendőrség! Ök segítenek.
2017. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek találkozik vele??? 😃 bazira nem vágom.


Tiltás + ignorálás, és kész.


Facebook e-mail telefonos stb zaklatás mind bizonyíték, lehet menni vele rendőrségre!

2017. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!