Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit érdemes ill. mit...

Ilyenkor mit érdemes ill. mit kell vagy mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban valaki vagy szórakozik vagy valami általam ismeretlen szándékból rosszhiszeműen felhasználja az én telefonszámomat.

Pl. különböző csomagküldő szolgálatoknál rendel ilyen olyan csomagot és az én telefonszámomat adja meg mint kapcsolati adatott. Majd amikor a csomagküldő ki akarja vinni a csomagot előtte engem hív fel, hogy x - y csomagot itt és itt vehetem át, vagy éppen maga a GLS futár szolgálat hív fel, hogy ekkor és ekkor hoznák a csomagot.

Először amikor az első alkalommal történt az eset, akkor még csak egy sima tévedésen múlló esetnek tudtam be a helyzetett de most már 5. vagy 6.-dik eset után már kezdek aggódni és zaklatásnak élem meg a történést.

Te mit tennél a helyemben vagy mitt lehet,kell ilyenkor tenni?



2017. máj. 10. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Valakitől a futárok is megkapják elérhetőségedet-ez rögzítve, így kérd ki az adatokat, majd megtudod, ki a feladó-ugrató.

Esetleg, ha már a lúd lehet kövér, akkor kérd az egyik kereszteződéshez a csomagot vagy át is veheted ott ráadásnak:DDD

2017. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A futár mg is mondja a nevet, Pl. ma, Filip Anna, Bp. Korvin Sétány 1. Tegnap meg a Filip Csaba Bp. Korvin Sétány 1/1 a csomag megrendelője. Magyarul azt akarom mondani , hogy "kamu" név a megrendelő neve is nem csak az általa megadott tel szám is.(azaz az én tel számom)

A csomagot amiről azt sem tudom , hogy micsoda azaz mit tartalmaz , meg különben is amit nem kértem azt miért vegyem át ? Miért fizessek érte ? Nincs szükségem más által megrendelt árura!

2017. máj. 10. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak a futárokkal szorakoznak kisebbek es random adják a te szamod, nem ismerve téged.


Vagy megvarod mig megunjàk, vagy szamot cserélsz

2017. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2


Olyan csomagra értettem az átvételt, melyért nem kell fizetned.

Mellesleg jelezheted a futárszolgálatnak, hogy telszámoddal visszaélnek és a jövőben e számot ne vegyék figyelembe-ne fogadják el és ennyi.

2017. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!